Zpět na » Primera Division » Woodgate přestupuje, Capello s důvěrou

Primera Division - Woodgate přestupuje, Capello s důvěrou

0

Líbilo se

05.02. - Anglický stoper Jonathan Woodgate, který v současnosti hraje na hostování v anglické Premier League v týmu Middlesbrough, se už do Realu Madrid nevrátí, neboť anglický tým Woodgatea koupí. Jinak v Realu Madrid i nadále bude pokračovat na lavičce Fabio Capello.

Real Madrid oznámil oficiálně přestup Jonathana Woodgatea do Middlesbrough, kde je v současnosti na hostování. Anglický stoper, který do Realu přišel v sezoně 2004-05 zraněný se nedokázal v Bílém baletu prosadit a odehrál kvůli zdravotním potížím pouhých deset zápasů. I přes své kvality nehrál Woodgate pravidelně a přijal tak možnost návratu do své vlasti formou hostování v Middlesbrough. Zde se mu velmi daří a podařil se mu i návrat do reprezentace, která se ve středu utká se španělským výběrem. Na oficiálních stránkách Realu nebyly zveřejněny podrobnosti ohledně přestupové částky. Real přeje Jonathanovi hodně štěstí.

Prostřednictvím Miguela Ă�ngela Arroya vyjádřil madridský klub svoji podporu trenérovi Fabiu Capellovi. "Je jediný schopen zvládnout tuhle renovaci v Realu Madrid, kterou všichni chceme." Pedja Mijatovič, sportovní ředitel Realu později odpovídal na otázky novinářů a zároveň požádal příznivce Realu o podporu, kterou tato situace vyžaduje. "Potřebujeme víc času a trpělivosti. Změnit tak velký klub jako je Real není jednoduché, vše je otázkou času. Potřebujeme podporu fanoušků. Musíme být v této situaci naprosto jednotní. Vše je mnohem jednodušší, když víme, že nám lidé věří."

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články