Zpět na » Primera Division » Emotivní gesto: Cristiano Ronaldo se omluvil Buffonovi

Primera Division - Emotivní gesto: Cristiano Ronaldo se omluvil Buffonovi

Emotivní gesto: Cristiano Ronaldo se omluvil Buffonovi © abc.es - Ronaldo se omlouvá Buffonovi

2

Líbilo se

12.04. - VIDEO Konec. Šlus. Je po jedné legendě. Brankář turínského Juventusu Gianluigi Buffon se bohužel zařadí mezi fotbalové ikony, které nikdy v kariéře nevyhrály slavnou Ligu mistrů. Oficiálně se sice ještě italský gólman nerozloučil, ale již před sezónou tvrdil, že letos má poslední šanci vyhrát prestižní trofej, po níž marně touží.

V nadsázce se dá říct, že tak trochu na tom nese vinu i portugalský útočník Cristiano Ronaldo. On byl tím, kdo v momentě, kdy se ostatním rozklepou kolena, na sebe vzal odpovědnost a nekompromisní ranou do horního koutu brány vstřelil postupový gól. V 98. minutě. Gól, který vygumoval všechny sny o slavném plechovém grálu.

Možná to tak i portugalský fotbalista sám cítil, protože když po utkání opouštěl stadion San Bernabéu a míjel v mix zóně italského brankáře, který zrovna dělal rozhovor, emotivně ho objal a dokonce se mu omluvil. Na videu je dobře slyšet jak Buffonovi řekl: „perdona“, tedy promiň. Následně ho i objal. A rozloučile se. Klobouk dolů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
jari19 - 13.04. Odpovědět

bych chtěl vidět jestli by to udělal kdyby real vypadnul....nikdy v životě

jari19
WyQinac - 13.04. Odpovědět

jestli by se sel buffonovi omluvit kdyby vypadli? za co by se mu jako mel pak omlouvat ? Smajlík 3

WyQinac
TrutaCZ - 17.04. Odpovědět

Logika jaksfiň. Další trapný a zbytečný útok na Ronalda, nic víc. Nechápu že to lidi ještě baví, kydat a urážet u každého článku

TrutaCZ

Buffon je nejen skvělý gólman, ale i člověk - žádné hvězdné manýry, normální sympatický chlapík. Kariéru měl úžasnou i bez LM, pamatuji jeho začátky v Parmě (tenkrát hrál i na Spartě)...nemá se za co stydět a klobouk dolů před ním

FotbalFan

Amen. Poslední mohykán jeho generace. Nebo se někde ještě někdo schovává?

NoIscoNoDisco
COKO - 12.04. Odpovědět

Kdejaký golman by mu mohl závidět, protože i ve 40 má úroveň a patří mezi nejlepší. Asi už toho má dost, ale myslím, že by klidně mohl pokračovat dál, protože výkonnostně ten věk nejde poznat.

COKO

Tady se potvrdilo jaký je to bezpáteřní zlořád simuloval kudy chodil,pak dostane vymyšlenou penaltu a promění jí,kdyby to myslel vážně,tak jí zakopne.

AntiHnusdrid

Zlořád a neposlucha je to.

NoIscoNoDisco
pure2 - 12.04. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

pure2

Zlořád? Smajlík 3 Smajlík 3 Co ti dava to je jake slovo Smajlík 3

Blue_Lion

Gigi Smajlík 13

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články