Zpět na » Primera Division » Gareth Bale by měl zůstat v Realu Madrid, říká Ryan Giggs. Od koho chtěl získat trenérské rady?

Primera Division - Gareth Bale by měl zůstat v Realu Madrid, říká Ryan Giggs. Od koho chtěl získat trenérské rady?

Gareth Bale by měl zůstat v Realu Madrid, říká Ryan Giggs. Od koho chtěl získat trenérské rady? © skysports.com, fotbalportal.cz - Gareth Bale a Ryan Giggs

2

Líbilo se

24.03. - Stále častěji se mluví o jeho návratu do Premier League. Navzdory všem těmto spekulacím Ryan Giggs doporučuje svému krajanovi a také svěřenci z reprezentace, aby zůstal na Santiagu Bernabéu. Otázkou je, jak s tímto názorem naloží sám Gareth Bale. Ten se ve čtvrtek stal nejlepším střelcem v historii velšské reprezentace.

Reprezentace Walesu je momentálně na turnaji v Číně, kterého se účastní i česká reprezentace. Ale s Walesem se nepotká. Zatím Velšané zničili Čínu 6:0, Česká republika prohrála s Uruguayí 2:0. Gareth Bale nasázel do čínské sítě hattrick.

V dresu Walesu nastřílel už celkem 29 gólů a překonal legendárního Iana Rushe. Je nejlepším střelcem velšské reprezentace v celé historii. Zároveň se mu to povedlo při premiéře Ryana Giggse na lavičce Walesu.

Bývalý hráč Tottenhamu v této sezóně bojuje o místo v základní sestavě Realu Madrid. Ryan Giggs trvá na tom, že Gareth Bale má v Bílém baletu výbornou pozici a rozhodně by neměl přemýšlet o odchodu.

„Podle mě je Real Madrid pro něj to nejlepší místo. Byl jsem se na něj podívat v Lize mistrů proti Paris Saint-Germain.“

„Když vidíte tu auru kolem klubu...jen málo klubů má něco takového.“

Ryan Giggs pak přiznal, že před svou premiérou na lavičce Walesu požádal o radu několik svých kolegů i odborníků z jiných sportů.

„Byl jsem na večeři a seděl jsem mezi Antoniem Contem a Eddiem Jonesem. Snažil jsem se z nich dostat nějaké důležité věci a rady. Ale bylo to jako noční můra. Eddie Jones se mě pořád snažil vyptávat na sira Alexe Fergusona a já jsem z něj snažil dostat všechno.“

„Pod Louisem van Gaalem jsem se toho mnoho naučil. Ale vždy jsem byl spíše hrajícím koučem. Hrál jsem až do 40. Udělal jsem si licenci ještě během své hráčské kariéry. Jenomže dokud nejste na tréninku každý den, zkušenosti nezískáte.“

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články