Zpět na » Primera Division » Komu zatancoval Messi oslavný tanec?

Primera Division - Komu zatancoval Messi oslavný tanec?

Komu zatancoval Messi oslavný tanec? © FotbalPortal.cz - Leo Messi

1

Líbilo se

21.03. - VIDEO Ruce namířené k nebi jako pozdrav pro svoji zesnulou babičku. Tak jsme zvyklí vídávat argentinskou hvězdu Lionela Messiho slavit svoje vstřelené góly. Pokaždé stejným způsobem. Proto hodně překvapilo, když o víkendu po brance do sítě Athleticu Bilbao vystřihl na kamery navíc ještě jakýsi zvláštní tanec. Co znamenal a komu byl věnovaný?

Okamžitě se rozjely debaty a dohady nad tím, komu věnoval Leo Messi gól, který vstřelil v neděli do sítě Athleticu Bilbao. Branku, 25. ligovou v letošní sezóně, totiž nenásledovalo jen tradiční zdvižení paží s ukazováčky mířícím směrem k obloze.

K údivu všech totiž argentinský fotbalista ukázal směrem na tribuny, pokrčil kolena a s rukama ohnutýma v loktech se několikrát rychle zakroutil. Oslavný taneček. Ale pro koho?

Samozřejmě se hned začaly rojit spekulace. Mezi nejvíce zmiňovanými verzemi byla ta, podle níž měl Messi takto oslavit nedávné narození svého třetího syna Cira.

Jiné zdroje zase argumentovaly tím, že nejlepší šutér španělské ligy dostal v kabině taneční lekce od lednové posily, obránce Yerryho Miny, který je rovněž vášnivým tanečníkem a svoje umění předvedl i barcelonským fanouškům poté, co v katalánském Superpoháru skóroval proti Espanyolu v penaltovém rozstřelu.

Nicméně televizní stanice Esports RAC1 odhalila pravý důvod. Podle ní Leo věnoval speciální oslavu Luisi Suárezovi, který byl v trestu a zápas musel sledovat ze soukromé lože na stadionu Camp Nou. Zmíněný zdroj uvedl, že oba hráči mají zvláštní druh popichování mezi sebou a oslavný tanec měl spojitost s vtípky mezi nimi, kterým rozumí jen oni a manželky obou hráčů.

Zdá se tedy, že další podobné oslavy se dočkáme až ve chvíli, kdy Suárez nebo Messi nebudou společně na trávníku.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články