Zpět na » Primera Division » Courtois odmítá Real: Jsem oddaný Chelsea

Primera Division - Courtois odmítá Real: Jsem oddaný Chelsea

Courtois odmítá Real: Jsem oddaný Chelsea © mundodeportivo.com - Thibaut Courtois

3

Líbilo se

17.03. - Nic z toho nebude? Vypadá to, že ne. Ačkoliv z nedávných prohlášení belgického brankáře Thibauta Courtoise se dalo dedukovat, že flirtuje s madridským Realem a vůbec by mu nevadil přestup na San Bernabéu, v posledním rozhovoru vše uvedl na pravou míru. Je prý naprosto oddaný svému současnému klubu - Chelsea.

Na rovinu to sice neřekl, ale někdo si mohl z jeho vět, které nedávno pronesl, odvodit, že by se rád co nejdříve stěhoval do Madridu. Hlavně kvůli dětem, které bydlí ve Španělsku s matkou a po nichž se mu stýská.

„Má osobní situace je hodně spjatá s Madridem. Tedy městem. To se všeobecně ví. Žijí tu mé dvě děti. S dcerou se vídáme přes Facetime, ale chlapeček je ještě hodně malý, abychom tímto způsobem komunikovali. Pokaždé, když mám čas, jedu do Španělska. Ne vždy je to ale jednoduché. Ano, moje srdce je v Madridu. Je to logické a pochopitelné,“ řekl zhruba před měsícem.

Však Real Madrid údajně intenzivně hledá náhradu za Keylora Navase, takže do sebe všechno perfektně zapadalo. Thibaut Courtois, brankář londýnské Chelsea, měl být jedním z vyvolených kandidátů, který ho měl na San Bernabéu nahradit.

Jenže aby náhodou někdo nevinil belgického gólmana ze zaječích úmyslů, promluvil Courtois znovu. A tentokrát naprosto jasně. Real Madrid rozhodně neřeší.

„Samozřejmě nemám nic podepsaného (smlouvu má do roku 2019), ale myslím si, že teď není ideální moment něco v tomto směru podnikat. Domnívám se, že je lepší počkat do konce sezóny. Jediné, co mohu říct, že jsem naprosto oddaný Chelsea. I pro příští rok. Víc k tomu nemám co říct. Je jednoduché spekulovat, když vám zbývá jen rok smlouvy. Trochu mi to vadí, protože to je téma o kterém lidé nepřestávají mluvit,“ uvedl Thibaut Courtois.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chvalabohu

LukaModric

Ešte že tak Smajlík 7

NedStark
Reklama
Reklama
Nejnovější články