Zpět na » Primera Division » Benítez věří svému mužstvu

Primera Division - Benítez věří svému mužstvu

0

Líbilo se

06.03. - Trenér FC Liverpool Rafael Benítez v předvečer duelu Ligy mistrů proti Barceloně uvedl, že jeho svěřenci vyrazí do boje s tohou vyhrát, přestože výsledek z prvního utkání je pro ně nakloněn více než dobře. Zároveň si všiml jisté dychtivosti až úzkosti v týmu Katalánců v posledních dnech.

Beníteze vůbec netrápí možnost toho, že Rijkaard znovu využije taktický systém 3-4-3, který použil minulou středu v pohárovém utkání v Zaragoze a kterým soupeře dokonale zaskočil. Podle něj je jeho tým připravený hrát proti jakémukoliv systému. Nicméně reagoval na prohlášení, která vynesl trenér Barcelony, že tlak je na straně Liverpoolu. "Čím více toto opakujete, tím více dávají najevo touhu a potřebu, ale to mě netrápí. Je to jenom hra slovíček, jestli jeden je favorit a druhý je víc pod tlakem.

Nechali odpočívat Etoo, Deca, Thurama, to naznačuje, že je to pro ně více než důležité utkání. Už po dva zápasy myslí na tohle utkání," potvrdil. Rovněž vyzdvihl důvěru ve svůj tým, Ať už bude taktika Barcelony jakákoliv. "Sice změnili systém hry, ale pořád je to stejné mužstvo, se stejnou kvalitou a spíš myslím na své mužstvo, než na to, co udělají oni." Benítez rovněž na tiskové konferenci jasně naznačil, že nechce spekulovat s výhodou výsledku 2:1, který uhráli v prvním zápase na Nou Campu. "Budeme se snažit vyhrát. Bude to jiné utkání, odlišné a my už zapomněli na výsledek z toho utkání. S podporou našich fanoušků se budeme snažit zvítězit, bez toho, že bychom mysleli na utkání z prvního duelu," řekl Benítez. Rovněž zavrhl možnost hrát na remízu, přestože by to stačilo na postup do dalšího kola. "Máme dostatečnou kvalitu na to, abychom nemuseli přemýšlet nad tím, že remíza je dobrý výsledek."

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články