Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 13. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 13. kola

Výsledky sobotních zápasů 13. kola © -

0

25.11. - Sobota nám nabídla dva překvapivé výsledky. Sevilla doma podlehla Mallorce 1-2 a Real Madrid jen remizoval v Murcii 1-1. Naopak Barcelona neponechala nic v náhodě a zvítězila 3-0 nad Recreativem Huelvou.

Sevilla 1 - 2 Mallorca

Utkání na stadionu Ramóna Sancheze Pizjuána nabídlo opravdu pěknou podívanou. Diváci mohli vidět vše, co k fotbalu patří. Pěkné góly, hodně šancí, skvělé zákroky brankářů, ale také vyloučení.

Sevilla se ujala aktivity hned ze začátku, ale hned první akce hostů skončila v její síti. V 16. minutě vystřelil Ibagaza k pravé tyči Palopovy branky a poprvé rozvlnil její síť. Sevilla to poté zkoušela přes Kanoutého a Luise Fabiána, ale ani jedna jejich šance se neujala.

Navíc ve 37. minutě utichl stadion podruhé, protože na 2-0 pro Mallorcu zvýšil Varela. Na začátku druhé půle sice Sevilla, díky gólu Kanoutého, snížila na 1-2, ale poté všechny přítomné udivoval svými zákroky hostující brankář Lux, který pochytal všechny šance domácích.

Góly: 0-1. Min.16. Ibagaza 0-2. Min.37. Varela 1-2. Min.49. Kanouté

Barcelona 3 - 0 Recreativo Huelva

Recreativo se hned ze začátku rozhodlo, že bude hodně bránit. Ve předu bojoval osamocený Sinama Pongolle, zatímco proti brance hostů se vždy řítilo hned několik hráčů. Ovšem tento plán fungoval kupodivu hodně dlouho. Celá první půle se totiž obešla bez gólů.

Avšak v 63. minutě, po dlouhém dobývání, otevřel skóre Gabi Milito. Jen o dvě minuty později posunul do dvoubrankového vedení Barcu, svým druhým gólem za A tým, Bojan. Gólovou tečku dal ještě zápasu v 81. minutě z penalty Messi.

Barcelona tak pokračuje ve své dobré sérii na Nou Campu a připsala si další tři body. Aktuálně má 27 bodů a je na druhém místě.

Góly: 1-0. Min.63. Milito 2-0. Min.65. Bojan 3-0. Min.81. Messi (p)

Murcia 1 - 1 Real Madrid

Tento zápas měl být jasnou záležitostí Realu Madrid, ale výsledek 1-1 naznačuje, že něco nešlo podle plánu.

Real Madrid se sice ujal brzkého vedení, když v osmé minutě vstřelil gól Robinho. Avšak poté si zbytečně nechal uniknout zápas, který měl pod kontrolou. Ve 48. minutě totiž vyrovnal De Lucas a hosté už na tento gól nenašli odpověď. Navíc byl v 86. minutě vyloučen Guti.

Real sice zůstal na prvním místě, ale vše se může změnit již dnes. Osud první příčky má ve svých rukou Villarreal, který hostí Almérii.

Góly: 0-1. Min.8. Robinho 1-1. Min.48. De Lucas