Zpět na » Primera Division » Barcelona má novou posilu. Kolik dala za brazilského záložníka?

Primera Division - Barcelona má novou posilu. Kolik dala za brazilského záložníka?

Barcelona má novou posilu. Kolik dala za brazilského záložníka? © as.com - Arthur

3

Líbilo se

09.03. - Sice je přestupové okno až do úvodního červencového dne uzavřeno, nicméně Barcelona právě uzavřela přestup vytouženého záložníka Gremia Porto Alegre Arthura. Alespoň takovou informaci rozšiřují všechny brazilské deníky. Azulgranas ji zatím oficiálně nepotvrdili.

Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo už je novým hráčem Barcelony. Tedy pokud budeme věřit informaci, kterou v uplynulých hodinách zveřejnil jinak vždy dobře obeznámený server Globoesporte.

Arthur, který se dostal do prekérní situace poté, co se v barcelonském dresu fotil již v zimě a pak musel ujišťovat, že žádná dohoda s azulgranas neexistuje, ale přijde na Camp Nou až v lednu roku 2019.

Už v zimě trochu neopatrně pózoval Arthur v dresu Barcelony

Jedním z důvodů takového kroku je především ekonomický. Barcelona už má po finančně vyčerpávajících nákupech pro letošní sezónu naplněný limit s nímž může operovat a jde jí o to, aby byl transfer Arthura zahrnut až do finanční bilance ročníku následujícího.

A na kolik vlastně 21letý záložník Barcu přijde? Mluví se o 30 milionech eur, brazilské zdroje navíc uvádí, že existuje ještě složka ve výši 10 milionů eur ve formě bonusů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 09.03. Odpovědět

No, tak to jsem dost zvědavý, ale rozhodně mi to nevadí. S Lincolnem patří mezi největší talenty v Brazilii, provar to snad nebude.

COKO

Abraham Lincoln? Ten už to má za sebou ne?

NoIscoNoDisco

Teď vážně, jsem na něj zvědavej. V noze to má, otázkou je, co na to hlava...

NoIscoNoDisco
COKO - 09.03. Odpovědět

Lincoln Henrique, taky z Gremia, co jsem tak četl tak ti dva jsou největší brazilští talenti, ale nemůžu soudit, jména znám ale hrát jsem je viděl jen párkrát. Ale je to tak, hlava je taky důležitá a Dembelé je tomu příkladem... Smajlík 11

COKO

Dembélé se do toho dostane věřím tomu...jen ho hodně zabrzdilo jeho zranění.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články