Zpět na » Primera Division » Reyes a Beckham jsou na měsíc mimo

Primera Division - Reyes a Beckham jsou na měsíc mimo

0

06.03. - José Antonio Reyes a David Beckham mají zraněné koleno na levé respektive na pravé noze. Oba dva hráči si podle madridských doktorů, kteří provedli vyšetření hned několik hodin po utkání Getafe, nezahrají jeden měsíc.

Pondělní lékařské vyšetření ukázalo, že Reyes a Beckham naštěstí pro Real Madrid netrpí žádným typem zlomeniny, ale i tak je budeme vidět hrát v dresu Realu Madrid až po měsíci.

Oba dva hráči se zranili v derby s Getafe a museli být vystřídáni. Reyes, kterého nahradil De La Red, musel odejít ze hřiště už ve 36. minutě, zatímco David Beckham byl vystřídán až v druhém poločase za Cassana.

Utkání s Getafe, ve kterém si hráči i trenér Realu Madrid stěžovali na rozhodčího, skončilo remízou. Bílý balet si tak nevylepšil pozici a příští týden ho na Nou Campu čeká Barcelona.

Ovšem ještě předtím ho čeká odvetné utkání ligy mistrů s Bayernem Mnichov. Real Madrid si sice do Mnichova veze výhru 3-2 ze svého hřiště, ale jestli chce postoupit do dalších vyřazovacích bojů, nesmí ponechat nic v náhodě a snažit se vyhrát. Nicméně mu v nejhorším případě stačí i remíza nebo prohra o jeden gól, ve které by jich ale museli vstřelit nejméně tři.