Zpět na » Primera Division » V zápase plném gólů Real Madrid přestřílel Betis

Primera Division - V zápase plném gólů Real Madrid přestřílel Betis

V zápase plném gólů Real Madrid přestřílel Betis © elpais.com - Momentka ze zápasu Betis - Real Madrid

0

18.02. - REVIEW Zápas plný gólů se odehrál na sevillském stadionu Benita Villamarrína. Domácí Betis vedl po prvním poločase nad Realem Madrid 2:1, nicméně obhájce mistrovské koruny ve druhém poločase obrátil čtyřmi zásahy skóre a nad Betisem vyhrál 5:3.

Betis Sevilla 3:5 Real Madrid

Góly: 34. Mandi, 37. Nacho vlastní, 85. S. Leon - 11. a 59. Asensio, 50. Ramos, 65. Ronaldo, 90+2. Benzema

Betis: Adán - Barragán, Mandi, Jordi Amat (75. Javi García), Bartra, Junior - Fabián, Guardado (80. S. Leon), Boudebouz (80. Tello), Joaquín - Loren.

Real Madrid: Keylor Navas - Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo (30. Theo) - Kovacic, Casemiro, Lucas Vázquez, Asensio - Bale (73. Isco), Cristiano Ronaldo (89. Benzema)

Parádní zápas byl k vidění na stadionu Benita Villamarrína v Seville. Domácí Betis sice poměrně brzy prohrával. Asensio totiž už v 11. minutě dostal do sítě Adánem vyraženou dělovku Cristiana Ronalda. Nicméně ve zbytku první půle byl lepší domácí tým. Aktivní byl při snaze ohrozit Navase především Loren. Těsně vedle hlavičkoval i Mandi, z přímého kopu donutil k letu Navase Joaquín.

Velký nápor nakonec verdiblancos korunovali góly. Nejprve vyrovnal ve 34. minutě obránce Mandi po centru Joaquína. Uběhly sotva tři minuty a domácí tribuny šílely nadšením, neboť střelu Juniora Navas pouze ztlumil a nešťastný Nacho si ji srazil do vlastní sítě - 2:1. Před pauzou se ještě zaskvěl Adán, který nadvakrát zlikvidoval střelu Ronalda.

Druhou půli sice odšpuntoval střelou těsně nad domácí záložník Guardado, ovšem pak přišel velký ofenzivní uragán hostujícího celku. V 50. minutě nejprve skvělou hlavičkou po rohovém kopu srovnal stav Ramos. Pak dvakrát v těsném sledu neuspěl proti Adánovi Bale.

Nicméně výsledkový obrat dokonal střelec vedoucího gólu Asensio. Aniž to možná věděl, vstřelil i 6.000 gól madridského klubu v domácí ligové soutěži. Dani Carvajal vysprintoval vpřed a jeho nahrávku z první proměnil Asensio v branku na 2:3.

Ani to ale při chutí hrajícímu Realu nestačilo. Casemiro poslal v 65. minutě balón na Ronaldo, který si ho navedl na střelu a nezadržitelně skóroval - 2:4. Domácí ale zbraně nesložili, Navas vychytal Fabiána aby pět minut před koncem po krásném polovyskovém centru Juniora před branku skóroval na druhé tyči střídající Sergio León. Definitivní tečku ale dal za utkáním Karim Benzema. Kritizovaný útočník si možná pátou brankou alespoň trochu udobřil nespokojené fanoušky Madridu.