Zpět na » Primera Division » Kdyby mi nabídl Pérez místo trenéra Realu? Neváhal bych ani chvíli, přiznává Guti

Primera Division - Kdyby mi nabídl Pérez místo trenéra Realu? Neváhal bych ani chvíli, přiznává Guti

Kdyby mi nabídl Pérez místo trenéra Realu? Neváhal bych ani chvíli, přiznává Guti © marca.com - Guti

0

Líbilo se

13.02. - Zítra možná hraje o svoji holou kůži trenér, který s Realem Madrid vyhrál v kalendářním roce 2017 pět ze šesti trofejí. I takový je holt život fotbalového kouče. Zinedine Zidane totiž v průběhu podzimní části neuchránil svůj tým od určitých kolapsů, které se po jejich nasčítání proměnily v uvázanou smyčku kolem jeho hladce oholeného krku.

Už se proto spekuluje o možných nástupcích. Padají jména toho nejtěžšího kalibru, jako jsou Klopp, Löw, Pochettino...A mezi kandidáty je i jeden řekněme zajíc. Bez velkých zkušeností na lavičce dospělých. Jedná se o bývalého hráče Realu Madrid Gutiho, který aktuálně vede dorostence Bílého baletu. Ostatně takhle narychlo povýšil mezi elitu i Zidane.

Toho samozřejmě Guti před zítřejším velkým soubojem mezi Realem Madrid a Paris SG brání zuby nehty. „Je to poslední náboj Realu, ale doufám, že v klubu jsou všichni rozumní a nepůjde o poslední náboj i pro Zidaneho. Nesmí se zapomínat na to, co všechno udělal. Zidane by měl pokračovat,“ pronesl někdejší středopolař.

Nicméně při dotazu jestli by případně přijal post hlavního trenéra, neváhal ani vteřinu. „Jakpak bych nemohl chtít jednoho dne trénovat Real? Pokud by mi to prezident Pérez nabídl, samozřejmě bych na to kývl. Jsem připraven,“ uvedl Guti.

Soubojem s francouzským mistrem žijí všichni příznivci Madridu a Guti samozřejmě není výjimkou a jako potenciální lodivod už má pochopitelně jasno, jak přes PSG přejít. „Klíčové bude nedělat chyby, které se objevovaly. Vůbec nezáleží na rozestavení. Všichni odvedou maximum. To, co nasadí Zidane, bude to nejlepší. Možná je potřeba nasadit BBC, ale ti na lajnách musí hodně makat. Pokud nebudou tlačit, bude to s Realem zlé.“

Guti také sdělil svůj názor na současný humbuk kolem možného odchodu Ronalda a příchodu Neymara. „Neymar se mi líbí. Ale jestli by měl přijít na úkor Ronalda, tak to ne. V Realu musí hrát ti nejlepší a to Neymar bezesporu je. Ale Cristiano se mi zdá víc motivovaný a doufám, že v Realu zůstane. Ví, že lepší místo nenajde.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články