Zpět na » Primera Division » Nabízí se Courtois Realu? Moje srdce je v Madridu, roli může hrát i osobní situace

Primera Division - Nabízí se Courtois Realu? Moje srdce je v Madridu, roli může hrát i osobní situace

Nabízí se Courtois Realu? Moje srdce je v Madridu, roli může hrát i osobní situace © as.com - Thibaut Courtois

1

Líbilo se

07.02. - Real Madrid podle všeho hledá pro příští sezónu nového gólmana. Proto je neustále zmiňován mezi hlavními aspiranty na přestup zejména David de Gea z Manchesteru United. Jenže z anglické Premier League by nakonec mohl přijít úplně někdo jiný. A sice Thibaut Courtois z Chelsea. Z jeho prohlášení lze totiž vyčíst touhu vrátit se do Madridu, kde už tři roky působil v dresu Atlética.

Nic neskrýval. Madrid ho prostě přitahuje. A velkou roli podle jeho vyjádření může v jeho budoucnosti hrát rodina. Takže minimálně z pohledu sentimentálního má jeho přestup do Realu Madrid důležitý základ.

Courtois má totiž v hlavním městě Španělska dvě děti, které zde žijí se svojí matkou a jemu se po nich hodně stýská. „Má osobní situace je hodně spjatá s Madridem. Tedy městem. To se všeobecně ví. Žijí tu mé dvě děti. S dcerou se vídáme přes Facetime, ale chlapeček je ještě hodně malý, abychom tímto způsobem komunikovali. Pokaždé, když mám čas, jedu do Španělska. Ne vždy je to ale jednoduché. Ano, moje srdce je v Madridu. Je to logické a pochopitelné,“ řekl gólman.

Rozhodně se tudíž nediví tomu, že je bulvár plný spekulací na toto téma. „Chápu, že tak vznikají spekulace, mluví se o novém gólmanovi. Ale já tomu nevěnuji velkou pozornost. Soustředím se na Chelsea. Jestli je zájem skutečný? To nevím. Pokud mě chtějí, musí se spojit s Chelsea. Uvidíme. Ale zatím to neudělali. Jisté ale je, že jednoho dne se do Madridu vrátím. Miluji Španělsko, z Madridu jsem nadšený, strávil jsem tu tři úžasné roky. Tady se ze mě stal dospělý člověk. V Atléticu byla skutečná parta, chodili jsme společně, naučili mě jazyk, který jsem po příchodu absolutně neznal. Když jsem odcházel, brečel jsem. Moje první dny v Londýně nebyly jednoduché. Teď už se tu ale cítím dobře,“ zavzpomínal Courtois.

V Londýně ale rovněž jedná o nové smlouvě, neboť ta stávající vyprší v roce 2019. „Dohodli jsme se, že se začneme bavit v únoru, protože klub měl v lednu mnohem důležitější věci. Není kam spěchat, mám smlouvu ještě na rok a půl. Normálně by neměl být problém a prodloužím. Náznaky jsou pozitivní. Už jen jejich přání, abych prodloužil. A je tu i Eden Hazard,“ popsal situaci.

V každém případě Courtois nechal dvířka případnému přestupu do kádru Bílého baletu otevřena. „Pokud má o mě Real skutečný zájem, moje osobní situace může hrát velkou roli. Rodinné hledisko je k nezaplacení. Ale opakuji, v tuto chvíli mám v hlavě pouze jednání o nové smlouvě s Chelsea.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mě popravdě udivuje, že s ním rodina neodešla do Londýna a zůstala v Madridu. Když už je jeho žena - manželka povoláním tak ví do čeho jde a má držet hubu a krok. Rozmím tomu kdyby měla svou vlastní kariéru, která by si vyžodovala zůstat ve Španělsku. Ale tohle....
Thibo je v tomhle naprostý paroháč Smajlík 10

Bal-lack
retes - 08.02. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

retes

Ať jde do prdele, nechceme ho

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články