Zpět na » Primera Division » Rafinha už hostuje v Interu Milán, Barcelona si povinnou opci neprosadila

Primera Division - Rafinha už hostuje v Interu Milán, Barcelona si povinnou opci neprosadila

Rafinha už hostuje v Interu Milán, Barcelona si povinnou opci neprosadila © as.com - Rafinha

1

Líbilo se

22.01. - Barcelona se zbavila dalšího hráče, který v jejím kádru neměl příliš šancí se ve druhé polovině sezóny dostat do hry. Brazilec Rafinha, který byl od dubna kvůli zranění kolene na marodce, zamířil do italské ligy. Až do června roku 2018 bude hostovat v milánském Interu, který ho může koupit natrvalo. Ale nemusí.

Barcelona si možná představovala lepší kauf s hráčem, do něhož vkládala veliké naděje, ovšem jehož neustále sužovala zranění. Tak jako poslední, kvůli němuž byl Rafinha mimo trávníky od dubna roku 2017. Trenér Valverde s ním podle všeho moc nepočítal, na druhou stranou brazilský fotbalista chtěl před mistrovstvím světa co nejvíce hrát, aby nepřišel o pozvánku na tento významný podnik.

Řešením se nakonec stalo hostování hráče v Interu Milán, jemuž předcházela intenzivní vyjednávání. Předmětem debat samozřejmě byla přestupová částka, respektive výše opce na přestup a to, jestli bude povinná nebo jen možností, které může Inter využít.

Barcelona nejprve chtěla Rafinhu prodat, ale bylo jasné, že požadovaných 40 milionů eur asi za hráče, který tři čtvrtě roku promarodil, nikdo nezaplatí. Proto se s Interem začalo jednat o hostování a Barca předpokládala, že si prosadí povinnou opci na přestup.

Nakonec vše dopadlo úplně jinak. Opce sice existuje a její výše byla vyčíslena na 35 milionů eur plus další tři ve formě bonusů, ale to, jestli ji nerrazzuri uplatní, se rozhodne vedení italského klubu až těsně před skončením sezóny. Inter bude hradit kompletní Rafinhův plat.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

velký sympatak, škoda těch zranění, myslím že měl určitě na to hrát základ v barce..už pár let zpět jsem si říkal že rafinha, roberto by mohli být ti co barcu další roky potáhnou..vše je jinak..a konečně mám důvod mrknout na seriiA, rad ted inter zkouknu. Smajlík 1

Thiago_A

Škoda takový talent to byl

MESSIFCB
COKO - 23.01. Odpovědět

No, určitě ne takový jako brácha.

COKO

to sice ne ale i tak

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články