Zpět na » Primera Division » Včerejší bilance Cristiana Ronalda: Dva góly, tři stehy

Primera Division - Včerejší bilance Cristiana Ronalda: Dva góly, tři stehy

Včerejší bilance Cristiana Ronalda: Dva góly, tři stehy © FotbalPortal.cz - Zraněný Cristiano Ronaldo

3

22.01. - VIDEO Cristiano Ronaldo se včera odpoledne zapsal do listiny střelců madridského Realu. Nic výjimečného, přesto stojící za zmínku. Zvlášť vezmeme-li v úvahu fakt, že portugalský útočník nedal gól dlouhých 37 dní. Naposledy ještě v loňském roce, 16. prosince 2017 ve finále MS klubů proti Gremiu.

Gólové trápení Ronalda mělo působiště především v domácí ligové soutěži, kde do včerejšího zápasu vstřelil pouhé čtyři branky. Tři zápasy Primera División neskóroval. Proti Barceloně, Celtě a Villarrealu. V těchto zápasech Bílý balet ztratil sedm bodů, které znamenají definitivní loučení s obhajobou titulu.

Rovněž včerejší zápas dával dlouho tušit, že černá můra na Ronaldovi seděla dál. Góly dávali Bale (ten dokonce dvakrát), Nacho, Modrić...Ale Ronaldo ne a ne. Dokonce ani v jasné příležitosti po přihrávce Marcela. Jeho pumelice z blízka se nevešla do brány.

Smůla Portugalce pronásledovala až do 78. minuty, kdy se mu konečně podařilo pokořit gólmana Rubéna, který si proti němu připsal hned několik dobrých zákroků. A v 84. minutě dokonce skóroval podruhé. Centr z pravé strany mu poslal Lucas Vázquez a Ronaldo hlavou dopravil míč do sítě. Jenže za tenhle gól musel doslova cedit krev. Kopačka obránce Fabiana Schära mu totiž způsobila tržnou ránu vedle oka.

Žádné oslavy, Cristiano zůstal ležet na trávníku, lékaři se shlukli kolem něj, kamery zachytily krvácející obličej. Poté CR7 zamířil do kabin a kuriózní byl především obrázek, jak si cestou prohlížel svoji ránu na displeji mobilu jednoho z členů lékařského týmu. Do hry už se nevrátil, Real dohrál v deseti. Tři stehy pak doplnily dvougólový večer Cristiana Ronalda.