Zpět na » Primera Division » Barcelona prodloužila smlouvu s dalším hráčem. Nový kontrakt bude mít i „ohrožený" Sergi Roberto

Primera Division - Barcelona prodloužila smlouvu s dalším hráčem. Nový kontrakt bude mít i „ohrožený" Sergi Roberto

Barcelona prodloužila smlouvu s dalším hráčem. Nový kontrakt bude mít i „ohrožený © marca.com - Sergi Roberto

0

Líbilo se

19.01. - Jde to jak na běžícím pásu. Včera si barcelonské vedení zajistilo služby Gerarda Piquého až do roku 2022 a dnes v tomto směru pokračovalo s dalším hráčem. Nový kontrakt totiž podepsal univerzál Sergi Roberto o něhož byl vzhledem k nízké výkupní klauzuli zájem mezi velkými kluby.

Dnes vydalo vedení Barcelony prohlášení, v němž oznámilo prodloužení smlouvy se Sergim Robertem do roku 2022. Končí tak dohady o tom, jestli hráč zůstane v kádru azulgranas či změní směr svojí kariéry a povede ji do některého z jiných špičkových klubů Evropy.

Kolem Roberta totiž panovala podivná atmosféra. Jednání o nové smlouvě se nečekaně táhla a vzhledem k tomu, že výkupní klauzule ve výši 40 milionů eur byla za současné situace na trhu, dostupná mnoha zájemcům, spekulovalo se, že hráč Camp Nou opustí.

K ničemu takovému ale nedojde. Fotbalista, který do klubu přišel ve čtrnácti letech v roce 2006 a v prvním týmu debutoval o tři roky později, je nyní vázán ke klubu na další čtyři roky a případné uchazeče o jeho služby brzy přejde chuť při pomyšlení na jeho novou klauzuli, jež činí stejně jako u Piquého 500 milionů eur.

V současném kádru už ji má vyšší jen Lionel Messi, který nový závazek podepsal v listopadu a jeho volnost by byla vykoupena 700 miliony eur. Nové posily Dembélé s Coutinhem ji mají nastavenu na 400 milionů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

UEFA brečí nad globalizačníma nůžkama, který rozvíraj finanční rozdíly mezi klubama, ale jeden z prvních kroků by měl bejt, že zakážou výkupní klauzule.

NoIscoNoDisco
Lazar - 19.01. Odpovědět

Hlavně mi přijde padlé na hlavu nutit do nich kluby jen v jediné zemi. Prostě španělský svaz rulezzz

Lazar
dalko - 19.01. Odpovědět

praveze vykup.klauze su postrachom pre spanielske kluby. kym v anglicku ak klub nechce, tak hrac neodide, tak v spanielsku sa moze preplatit kazdy hrac.

dalko
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články