Zpět na » Primera Division » Real Madrid prý plánuje příchod Salaha

Primera Division - Real Madrid prý plánuje příchod Salaha

Real Madrid prý plánuje příchod Salaha © express.co.uk - Mohamed Salah

4

Líbilo se

10.01. - BULVÁRNÍK Že by španělská liga vybrakovala Liverpool? Možná ano. Podle spekulací britských médií totiž po přestupu Coutinha do Barcelony chystá nájezd na Anfield Road další mocný klub Primera División. Real Madrid má prý spadeno na egyptského Mohameda Salaha.

Tuto informaci dnes přinesl britský Daily Express. Je pravda, že Bílý balet se kolem Salaha točil již delší dobu, ale podle všeho se jednalo o bulvární výmysly. Madridský klub se totiž trápí v ofenzivě a dva borci, kteří jsou předurčeni ke střílení gólů, se letos v lize trápí.

Ronaldo totiž dal jen čtyři branky a ještě hůře je na tom jeho kolega Benzema. Ten totiž za záda soupeřových brankářů zacílil jen dvakrát. Kdysi mašina na střílení gólů začíná rezivět a nedostatečná produktivita stojí Bílý balet body.

Proto si Real Madrid hledá potencionální náhradu, především za francouzského forvarda, který je vystaven velkému tlaku a kritice zejména od fanoušků a médií. V tisku se probírala jména Icardiho, Agüera, Kanea, nicméně podle experta na fotbalový trh, italského novináře Gianlucy Di Marza, je královský klub odhodlaný přivést 25letého Egypťana na San Bernabéu.

A svým způsobem i trochu zareagovat na mnohamilionový přestup konkurenční Barcelony, která získala od Liverpoolu záložníka Philippeho Coutinha za 160 milionů eur. Real Madrid je údajně ochoten nabídnout částku kolem 80 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, express.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 10.01. Odpovědět

Za 80 prý Smajlík 3 Papa Perez bude muset sáhnout sakra hlouběji do kapsy i tak si myslím, že ho Livec nepustí.

Panyny

Souhlasím. Salah je neskutečný hráč a pokud šel Coutinho za 160, tak Salah minimálně za 100, minimálně.

Macarius

Typický, jak se začne dařit ňákému týmu ne z úplné finanční špičky, tak se ostatní týmy s dobrými finančními možnostmi slétnou jak supy. Trochu je mi Live líto...na druhou stranu moc krát děkujem za Coutinha :-)

Messi777

to aj liverpool dakuje Smajlík 3

cica310584
COKO - 10.01. Odpovědět

Jo, to jsem četl i někde jinde, kdo ví co je na tom pravdy. Ale zrovna Salaha bych moc neriskoval...

COKO

To jo, tihle Arabové mají vrchol kariéry kolem 27 a do 30 se už vytrácí.

Bal-lack

lol

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články