Zpět na » Primera Division » Další důkaz toho, jak moc chce Coutinho do Barcelony. Část přestupu si zaplatí ze svého

Primera Division - Další důkaz toho, jak moc chce Coutinho do Barcelony. Část přestupu si zaplatí ze svého

Další důkaz toho, jak moc chce Coutinho do Barcelony. Část přestupu si zaplatí ze svého © mundodeportivo.com - Philippe Coutinho

3

Líbilo se

06.01. - Každým dnem se sice v novinách a na internetu píše, že je přestup Philippeho Coutinha z Liverpoolu do Barcelony prakticky uzavřen, ovšem skutečnost je taková, že brazilský záložník dál zůstává hráčem Reds. Ve hře jsou totiž velké peníze a Barceloně stále pár milionů chybí k tomu, aby bylo vedení na Anfield Road spokojeno a dalo transferu zelenou.

Liverpool je tvrdý vyjednavatel. Ví, že dříve či později o Coutinha přijde. Tak proč toho nevyužít alespoň k tomu, aby z Barcelony, která o něj projevuje dlouhodobý zájem, vytáhla co největší sumu peněz.

Uplynulé léto to Reds přehnali, když na hráče nasadili prodejní cenu 200 milionů eur. Teď přeci jenom v Liverpoolu trochu ubrali a stanovili částku, za níž by byli ochotni prodat hráče, na 160 milionů eur.

Jenže azulgranas mají v plánu nabídnout jen 110 milionů „pevných“ a 40 milionů v bonusové výkonnostní složce, která by jako u Ousmaneho Dembélého byla velmi snadno dosažitelná.

Dá se tedy zjednodušeně říct, že obě strany dělí 10 milionů eur, ale ve skutečnosti je to trochu jinak. Liverpool si představuje buď celou sumu kompletní bez bonusů, v krajním případě by kývl i na ně, ale poměr pevné částky k bonusové složce by musel být mnohem vyšší.

Philippe Coutinho do Barcelony přestoupit chce. Za každou cenu. Už v létě předložil vedení tzv. Transfer request, tedy žádost na přestup. Nyní chce svoji vůli projevit tím, že ze slíbeného platu, který s vedením Barcy domluvil, ubere 15 milionů eur a dá je vedení, aby je použilo na uspokojení představ svého dosavadního chlebodárce.

Pokud už situace došla do této fáze, je evidentní, že do konce přestupního okna 31. ledna by se měla celá operace uzavřít. V Barceloně si nepřejí nic jiného, byť jsou si vědomi toho, že s Coutinhem nebudou moci počítat pro jarní boje v play-off Ligy mistrů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 06.01. Odpovědět

Tak už je to oficialni! Vítej Smajlík 9

COKO
shermen - 06.01. Odpovědět

Coutinho je prostě nenahraditelný Smajlík 13 Ale radši než ho tak natvrdo držet, at ho radši pustí a najdou adekvátní náhradu... Nevíte někdo co se stalo s Adamem Lallanou? Minulý rok skvělé výkony ale letos snad neodehral nic

shermen

Myslim, ze byl dlohodobe zraneny, ted zacina vracet do zapasu.

BiggusDickus

Lallana je bohužel takový věčný marod, což je škoda hráč je to vynikající.

Bal-lack

Vcera hral prvni zapas po zraneni..od zacatku..FA Cup proti Evertonu.. a vypadalo to, ze to par zaapasu bude trvat, nez to bude zaase takovy hrac..ale to je jasny..

Growerss
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články