Zpět na » Primera Division » První barcelonská posila na spadnutí

Primera Division - První barcelonská posila na spadnutí

První barcelonská posila na spadnutí © 90min.com - Arthur

0

Líbilo se

28.12. - Barcelona už možná v nejbližších dnech přivítá ve svých řadách novou posilu. Měl by jím být hvězdný záložník brazilského Gremia Arthur Hernique Ramos de Oliveira Melo, jemuž nikdo neřekne jinak než Arthur. S fotbalistou už je po posledních jednáních Barca prakticky domluvena, teď už zbývá dosáhnout společnou řeč s brazilským klubem.

Barcelona stejně jako svého času v případě Neymara má pod kontrolou příchod záložníka brazilského klubu Gremio, jedenadvacetiletého Arthura. Podle některých zdrojů ze Španělska už je celá transakce v tak pokročilém stadiu, že už chybí pouze přidat podpis na příslušné dokumenty. To by se mělo stát na začátku ledna. Teď jde ještě o to, kdy by se Arthur k novému týmu připojil. Jestli okamžitě, nebo až v létě.

Technický sekretář Barcelony Robert Fernández cestoval na začátku prosince do Brazílie, aby zde osobně s hráčem pohovořil a domluvil podmínky kontraktu. Arthur se dokonce nechal zvěčnit v dresu Barcelony, což na sociálních sítích vyvolalo veliké emoce a sám hráč pak musel dementovat, že by už byl s novým týmem domluven.

Barcelona chce mít klenot do zálohy pojištěn co nejdříve, neboť o něj má zájem hned několik předních klubů, včetně Realu Madrid.

Výkupní klauzule hráče ze smlouvy, která má platnost do konce kalendářního roku 2021, je postavena na 50 milionů eur, ale vše nasvědčuje tomu, že se Barcelona s Gremiem dohodne na mnohem nižší částce.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Jackopz - 28.12. Odpovědět

Väčší talent ako Douglas to určite nie je Smajlík 3 Smajlík 3

Jackopz
COKO - 28.12. Odpovědět

Jo! Tak za tohoto týpka jsem fakt rád. Ještě aby došel Mina a budu spokojen Smajlík 9

COKO

Vždycky jsem skeptickej, co se týče přestupů hráčů z Brazílie. Jediná jistota při koupi brazilce, je vzít ho ze Šachtaru. Smajlík 2 Ale tak třeba vám bude tenhle kluk dělat radost. Za 50 mega aby taky ne.

NoIscoNoDisco
COKO - 28.12. Odpovědět

Tak třeba toho Minu mam nakoukaného i z repre a toho bych v Barce fakt chtěl no a ten Arthur je prý jeden z nejvíc talentovaných brazilců. Ale ono u těch brazilců to je vždy risk i Barca se párkrát spálila (Henrique, Keirrison) tak budu doufat, že to vyjde a bude dobrý.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články