Zpět na » Primera Division » Start Cristiana Ronalda v El Clásicu ohrožen?

Primera Division - Start Cristiana Ronalda v El Clásicu ohrožen?

Start Cristiana Ronalda v El Clásicu ohrožen? © marca.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

21.12. - VIDEO Realu Madrid nezbývá nic jiného než sobotní El Clásico s Barcelonou vyhrát. Jinak se mu hodně zakaboní obzory obhajoby ligového titulu. Na vedoucí tým tabulky ztrácí momentálně ze čtvrté příčky jedenáct bodů a nad Bílým baletem navíc poletuje přízrak možné absence největší týmové hvězdy Cristiana Ronalda.

Sobotní El Clásico mezi Realem Barcelonou paralyzuje na dvě hodiny život nejen ve Španělsku, ale na polovině zeměkoule. Důležitost zápasu je hmatatelná ze všech stran. Oba kluby chtějí za každou cenu urvat v souboji s úhlavním nepřítelem tři body. V případě, že by se to podařilo Barceloně, by hodně začernilo vyhlídky Realu na obhajobu titulu.

Aktuálně již totiž ztrácí na odvěkého rivala rekordních 11 bodů. Španělská liga sice ještě nedospěla ani ke svojí obrátce a na definitivní soudy je tak pořád brzo, zvětšení tohoto náskoku by už znamenalo ohromnou propast, kterou by Blancos už horko těžko překlenovali.

Každý z lodivodů proto vytáhne do boje s tím nejsilnějším, co má k dispozici. Jak barcelonský Valverde, tak i madridský Zidane. Nebo chtěli by. Jenže v případě Realu to možná bude potíž.

Největší eso Cristiano Ronaldo totiž vynechalo poslední dva tréninky. „Cristiano Ronaldo netrénoval s týmem, v úterý ani ve středu. Zůstal v posilovně. Absence Ronalda druhý den v řadě vytváří jisté obavy v útrobách madridského týmu. Předpokládá se, že šetří svoje lýtko, do něhož byl hodně nešetrně nakopnut během finále MS klubů. V zápase, který dohrál a dokonce rozhodl gólem, ale z nějž si odnesl šrámy,“ uvádí deník Marca.

Předpokládá se, že se Ronaldo dnes normálně zapojí do přípravy týmu. V opačném případě se v Realu rozezní varovné sirény.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 21.12. Odpovědět

Je strašně krásný, že tu je NEFUNKČNÍ článek "Od Figa po Enriqueho aneb 10 hráčů, kteří si vyzkoušeli dres Realu Madrid i Barcelony" a člověk by si ho rád přečetl ale nemůže. Dobrá práce.

COKO
Pure - 22.12. Odpovědět

A uz dost dlho.

Pure
Pure - 22.12. Odpovědět

Chcel som im dokonca napisat ale vsak nikde nevidim moznost kontaktovat redakciu.

Pure
COKO - 22.12. Odpovědět

Jedině na FB, tam jsem už psal o zabanovaní toho kreténa 12players. Tam je jistota že se na to podívají.

COKO

Tak ty jsi ta levičácká kurvička co ho nechala zabanovat... Smajlík 2 Smajlík 2 a co Coko?Vladcevesmíru ten nevadí? Smajlík 2 Smajlík 2

RoyKeane
COKO - 22.12. Odpovědět

Smajlík 2 Jako sorry, ale když si dělá profil se stejným avatarem a nickem jako jsem já a pak si lidi pletou mé příspěvky a jeho tak to už bylo na zabanování. Vládcevesmíru myslím nepříspívá do sekce Španělsko, takže to moc neřeším

COKO

Vždyt v pohodě... Smajlík 2 Smajlík 2 ale říkám si,že když už jsi psal redakci, tak si mohl přidat pár dalších jmen na seznam... Smajlík 2 Smajlík 7

RoyKeane

Som si istý, že tento zápas si ujsť nenechá a hrať bude Smajlík 7 Sám po finále MS klubov potvrdil, že cíti istú bolesť, ale hrať v Clásicu bude.

NedStark

Třeba je to alibi, kdyby mu to nešlo a někdo by ho chtěl porovnávat s Messim.... Hrál se sebezapřením, nechtel nechat na holičkách svůj tým, proto mu to nešlo, naopak kdyby se mu zápas povedl, mohl by říkat že je nejlepší, že i se zraněním to dal;-) Jo, třeba je to blbost - ale já bych se ničemu nedivil, tím spíše po VELMI sebevědomých prohlášeních, navic s jeho starostlivosti o svou image...

FotbalFan
Pure - 22.12. Odpovědět

Vidim ho rovnako Smajlík 3

Pure
Pure - 22.12. Odpovědět

V kazdom pripade bullshit. Na ihrisku sa hned uvidi ci vobec predbehne ciaroveho rozhodcu.

Pure
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články