Zpět na » Primera Division » Liverpool stanovil částku, za níž prodá Coutinha

Primera Division - Liverpool stanovil částku, za níž prodá Coutinha

Liverpool stanovil částku, za níž prodá Coutinha © mundodeportivo.com - Philippe Coutinho

2

Líbilo se

16.12. - Loni v létě ho naháněla Barcelona marně. Philippe Coutinho byl pro blaugranas nedostupný. Liverpool neměl zájem prodávart, o týmovou hvězdu nechtěl přijít, a tak nasadil na brazilského záložníka takovou cenu, o níž byl přesvědčen, že ji kromě PSG nikdo jiný zaplatit nemůže. Ledy se ale pohnuly. Reds nyní tuší, že Coutinha další léto neudrží a už prý sdělili, za kolik by bylo jejich eso k mání.

Coutinho měl být podle názoru trenéra Ernesta Valvedreho ideálním doplněním útočné formace týmu, která po odchodu Neymara do Paris SG značně utrpěla a ztratila na údernosti. Byť vedení přivedlo v srpnu mladého Francouze Dembélého, Coutinho měl kromě suplovací role za svého kolegu z reprezentace dodat kreativitu záloze, která občas postrádá fantazii, na níž bývali fanoušci azulgranas zvyklí.

Jenže nakonec při jednáních Barcelony s Liverpoolem zvítězil zdravý rozum direktivy kupujícího klubu, která odmítla zaplatit záměrně vyšroubovanou cenu, která měla podle tvrzení činit až 200 milionů eur.

Liverpool ale tuší, že hráče, který v létě dokonce požádal o „transfer request“, v týmu už další sezónu asi neudrží a bude ho muset prodat. A s cenou jít oproti té nadsazené o dost níž. Deník Mundo Deportivo už hovoří nejen o konkrétních částkách, ale i o možnosti přivést hráče na Camp Nou již nyní, během lednového okna.

Zdroje blízké klubu uvádí, že Liverpool chce momentálně za Coutinha 145 milionů eur, nebo že se cena této částce blíží. V Anglii dokonce některé deníky spekulují, že by cena mohla být ještě o 10 milionů eur nižší. Ačkoliv i tato částka je stále vysoká, Barcelona se domnívá, že Coutinho za takovou investici stojí. A to i přesto, že by letošní Ligu mistrů už sledoval pouze z tribuny, neboť v Champions League je zapsaný na soupisce Reds a jiný klub už ho tak v probíhajícím ročníku na svoji soupisku zapsat nesmí.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com, mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
coteo - 16.12. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

coteo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články