Zpět na » Primera Division » Atlético Madrid nebude bránit Griezmannovi v přestupu, řekl Diego Simeone

Primera Division - Atlético Madrid nebude bránit Griezmannovi v přestupu, řekl Diego Simeone

Atlético Madrid nebude bránit Griezmannovi v přestupu, řekl Diego Simeone © skysports.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

15.12. - Diego Simeone řekl, že nebude držet Antoine Griezmanna ve svém týmu násilím. Pokud za ním přijde a požádá ho o přestup, dovolí mu to. O šestadvacetiletého francouzského fotbalistu má velký zájem Manchester United.

Už během letního přestupového období byl Antoine Griezmann cílem předních evropských klubů. Především Manchester United. V létě ale Atlético nemohlo na svoji soupisku registrovat nové hráč. Za Griezmanna tak nemohlo přivést náhradu, a proto Francouz v madridském celku zůstal.

„Samozřejmě, že Griezmannovi nebudeme bránit. Stejně jako jsme nebránili Diego Costovi nebo Ardu Turanovi. Svých hráčů si vážím, jsem nadšený, když můžu pozorovat, jak se fotbalově vyvíjejí a rostou, a proto jim nechci házet klacky pod nohy,“ řekl Diego Simeone, manažer Atlética.

"Pokud za mnou některý z hráčů přijde a řekne: ,Trenére, naskytla se mi jedinečná příležitost přestoupit do toho a toho týmu, a proto chci odejít,‘ nebudu mu bránit. Pokud půjde o hráče, který pro klub udělal tolik, co Griezmann, odpovím, že to není problém. Chápu, že hráči potřebují růst,“ dodal Argentinec.

Podle Guillema Balagua, experta Sky Sports se o Griezmanna popere Barcelona a Manchester United. „Barcelona, Manchester United, PSG a Real. To jsou kluby, které by ho jistě chtěly. Nemyslím si, že by se už s nějakým z těchto týmů dohodl. Atlético jednalo s Barcelonou, ale oficiálně nebylo nic dojednáno. Nový klub si Griezman vybere sám. V tuto chvíli cítím, že nejpravděpodobnější bude přestup do Barcelony nebo Manchesteru United," řekl.

V letošní sezoně Antoine Griezmann vstřelil v osmnácti zápasech sedm gólů a na dalších pět přihrál.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Takže asi odejde Suarez.

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články