Zpět na » Primera Division » Navas chce v Realu zůstat, i přesto, že bude muset o post jedničky bojovat

Primera Division - Navas chce v Realu zůstat, i přesto, že bude muset o post jedničky bojovat

Navas chce v Realu zůstat, i přesto, že bude muset o post jedničky bojovat © okdiario.com - Keylor Navas se zdraví se svým příštím konkurentem

1

Líbilo se

12.12. - Keyloru Navasovi zřejmě v příštích dnech přibude konkurent v boji o místo jedničky v brankovišti Realu Madrid. Kostaričan, u nějž se pravidelně střídají období, kdy je veleben a zatracován, nicméně nehází flintu do žita a prohlásil, že je údajně připraven na velkou bitvu o to, kdo bude pro kouče Zidaneho číslem jedna v brance.

Nepříliš lákavá budoucnost se rýsuje pro aktuální brankářskou jedničku Realu Madrid Keylora Navase. Ne že by s ním vedení nebylo spokojeno. To úplně říct nejde. Ovšem spokojenost asi nebude zcela stoprocentní. Už delší dobu se totiž proslýchá, že Bílý balet uhání tu Davida de Geu, tu Courtoise, před rokem ho zajímal i mladý Donnarrumma, aby nakonec podle všeho přistoupil k angažování talentovaného brankáře Athleticu Bilbao Kepy Arrizabalagy.

Jasný signál pro kostarického gólmana. Jseš dobrý, ale my chceme něco víc, jakoby vzkazoval management Blancos Navasovi. Za této konstelace by nejeden gólman sbalil fidlátka a šel o dům dál, kde by byl neoddiskutovatelnou jedničkou. Nicméně podle deníku Marca je Keylor připraven setrvat na San Bernabéu a bojovat o místo v základní sestavě. „Navas trvá na tom, že je jeho budoucnost v božích rukách a že nemůže nic změnit v situaci, kterou nekontroluje,“ píše Marca.

Boj o post prvního brankáře by ho zřejmě čekal s 23letým Kepou Arrizabalagou, kterého má Real Madrid v plánu koupit během úvodního týdne nového roku 2018. Kepovi totiž končí v Bilbau smlouva příští rok v červnu a novou odmítá podepsat. Výhodná koupě pro Bílý balet, který za brankáře, kterého už delší dobu sleduje zaplatí buď 20 milionů eur výkupní klauzule, nebo v případě, že madridský prezident udělá gesto, připlatí Athleticu ještě pět navíc.

Keylor Navas přišel do Realu Madrid v létě 2014 za 10 milionů eur z Levante a aktuální kontrakt na San Bernabéu má platný až do června 2020.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články