Zpět na » Primera Division » Barcelona chce přivést Özila a do Arsenalu udat Ardu Turana

Primera Division - Barcelona chce přivést Özila a do Arsenalu udat Ardu Turana

Barcelona chce přivést Özila a do Arsenalu udat Ardu Turana © sporx.com - Stanou se Özil a Arda Turan předmětem výměny?

1

Líbilo se

Dnes 12:50 - BULVÁRNÍK Barcelona má dva úkoly před blížícím se přestupovým obdobím. Zbavit se Ardy Turana a přivést někoho pro případ, že by nevyšel transfer Philippeho Coutinha, což by měl být zřejmě Mesut Özil z Arsenalu. Podle Daily Star by se nelehká situace mohla vyřešit takříkajíc jedním vrzem.

Turecký záložník měl už v létě několik nabídek, především z Galatasaray. Nicméně vše ztroskotalo na finančních požadavcích hráče a také jeho neochotě balit kufry. V Barceloně má smlouvu do roku 2020 a byť s ním trenér Valverde naprosto nepočítá, tureckému fotbalistovi je to více méně úplně jedno. Je v Barceloně spokojený, líbí se mu tam.

Mesutovi Özilovi zase končí v červnu v Arsenalu smlouva a Barcelona ho zvažuje za možnou posilu pro případ, že by neuspěla s angažováním Philippeho Coutinha z Liverpoolu. Byť by německý reprezentant vyšel Barcelonu na cirka 20 milionů eur, navíc požaduje kromě platu 19 milionů eur hrubého ročně i podpisový bonus, pořád by bylo jeho angažování o polovinu levnější než u Coutinha.

Daily Star uvádí, že by si Barca nakonec mohla oba hráče s Arsenalem vyměnit. V Londýně by mohl Arda Turan dostat mnohem větší prostor a zaplnit tak volné místo, které zůstane po Özilovi. Teď už jen zbývá, aby se domluvili oba kluby, poněvadž zatím manažer kanonýrů Wenger odchod Mesuta Özila blokuje.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz,dailystar.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak Wenger doufá, že Özil Arsenalu vyhraje titul takže tento obchod asi neklapne.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články