Zpět na » Primera Division » Real Madrid už v létě Icardiho odmítl. Co k tomu vedení Blancos vedlo?

Primera Division - Real Madrid už v létě Icardiho odmítl. Co k tomu vedení Blancos vedlo?

Real Madrid už v létě Icardiho odmítl. Co k tomu vedení Blancos vedlo? © okdiario.com - Mauro Icardi

1

Líbilo se

25.11. - Mauro Icardi prožívá velice dobré období v milánském Interu. Plní přesně to, co se po útočníkovi chce. Střílí góly. I proto ho bulvární média spojují s přestupem do Realu Madrid, kde to především ve španělské lize stávajícím útočníkům zrovna nelepí. Jenže Bílý balet už měl argentinského útočníka v létě odmítnout.

Icardimu to střílí. Ve 13 zápasech italské ligy zařídil stejný počet branek a výraznou měrou tak pomáhá nerazzurri k průběžné druhé pozici v tabulce Serie A. Proto plní stránky bulvárních periodik, které ho zmiňují především ve spojitosti s Realem Madrid. Ten na tom v lize střelecky není úplně nejlépe, když ve 12 utkáních vsítil „jen“ 22 gólů, což je nejhorší cifra od roku 2006-07.

Icardi by tak mohl přinést lék na mizernou produktivity madridského klubu, Inter za něj údajně požaduje 100 milionů eur. Jenže podle všeho se argentinský útočník posilou Bílého baletu nestane. Real se totiž o něj zajímal už letos v létě a od možného transferu nakonec odstoupil.

Hlavní roli v tom ale nehrála fotbalová stránka, nýbrž ta soukromá. Blancos se totiž nelíbí jeho mimofotbalový život. „Icardi je extravagantní a kontroverzní hráč. Rád si užívá luxusu, jeho život mimo fotbalové arény je plný polemik,“ uvádí deník OK Dirio.

„To se nelíbí vedení Realu Madrid. A už vůbec ne, jak se prezentuje na sociálních sítích. Podle managementu klubu je to časovaná bomba u níž nikdo netuší, kdy vybuchne. Extravagantní chování, kdy na tréninky občas létá vrtulníkem, má soukromého řidiče a další záležitosti, by zřejmě nedělaly dobrotu v kabině Real,“ domnívají se redaktoři tohoto deníku.

Takže to vypadá, že přestup Icardiho do Realu Madrid bude asi pouze zbožným přáním bulvárních novinářů. Tedy zatím.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, okdiario.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

žijeme jen jednou, ať si to užije a vyblbne se, ono ho to taky přestane bavit. Po fotbalové stránce je to zabiják a určitě kvalitní posila..

barbossaCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články