Zpět na » Primera Division » Mourinho mě pěkně naštval, svěřuje se v dokumentu Benzema

Primera Division - Mourinho mě pěkně naštval, svěřuje se v dokumentu Benzema

Mourinho mě pěkně naštval, svěřuje se v dokumentu Benzema © as.com - Benzema s Mourinhem

0

Líbilo se

14.11. - Karim Benzema je přes všechna bouřlivá období a etapy stále hráčem základní sestavy Realu Madrid. Mnoho fanoušků ho nemůže kvůli jeho zdánlivě laxnímu přístupu vystát a svého času měl k němu připomínky i portugalský trenér José Mourinho, jenž si na jedné tiskovce neodpustil přirovnání francouzského útočníka ke kočce. To tehdy Benzemu hodně naštvalo.

Už je to dlouhých sedm let, ale Karimu Benzemovi, útočníkovi Realu Madrid se ta epizoda vryla hluboko do paměti a zřejmě z ní jen tak nevypadne. Svérázný kouč José Mourinho, který tehdy vedl Bílý balet pár měsíců, na tiskové konferenci nemluvil o Benzemovi zrovna lichotivě, když jeho slabou produktivitu a řekněme neškodnost v ofenzívě komentoval větou: ,Se psem lovíte, s kočkou taky, ale jde to hůř´.

Od té doby byl Benzema často spojován s přezdívkou El Gato - kočka, která se ho dlouho držela a francouzského útočníka trápila. Jak sám potvrdil, poté, co mu ji Mourinho přišil, u něj vznikla vůči The Special One velká averze.

„Vždycky jsme měli dobrý vztah, ale tímhle mě hodně naštval,“ uvedl Benzema v rozhovoru pro dokument Canal +. „Pořád mluvil s novináři o psech, kočkách a dalších věcech. Měl jsem dojem, že se při tom dobře baví. To mě štvalo,“ opakoval Benzema.

„Pak jsem mu řekl, že je něco, co bych s ním chtěl probrat. Mluvili jsme spolu asi hodinu. Pověděl jsem mu, že jsem fotbalista a on můj trenér. Že respektuji jeho a on by měl respektovat i mě coby hráče. Od té chvíle už nebyly žádné komentáře na kočky, psy anebo cokoliv jiného. Jsem sice trochu nesmělý, ale pokud se mi někdo začne smát, dám mu to pocítit. Když se celá záležitost probere, všechno je mnohem lepší,“ dodal ještě Benzema ke svému konfliktu s Mourinhem, současným manažerem Manchesteru United, který nakonec Madrid opustil s jedním ligovým titulem v roce 2013.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 14.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Kadim

Wazz

No?

NoIscoNoDisco
Wazz - 14.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 ale nic já jen tak Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Pure - 15.11. Odpovědět

NoIscoNoDisco Ten nick Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Pure

Smajlík 4 No co jako? Smajlík 4

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články