Zpět na » Primera Division » Vítěz Zlatého míče 2017 je znám? Na internetu se objevila titulní stránka France Football s jeho fotkou

Primera Division - Vítěz Zlatého míče 2017 je znám? Na internetu se objevila titulní stránka France Football s jeho fotkou

Vítěz Zlatého míče 2017 je znám? Na internetu se objevila titulní stránka France Football s jeho fotkou © 90min.com - Kdo vyhraje Zlatý míč 2017?

1

Líbilo se

13.11. - O Zlatý míč 2017 se tradičně ucházejí dva nejlepší fotbalisté současnosti. Leo Messi z Barcelony a Cristiano Ronaldo z Realu Madrid. Ačkoliv se měly finální výsledky dostat na veřejnost až příští měsíc, na internetu se objevila titulní stránka časopisu France Football, jenž je pořadatelem ankety s fotografií celkového vítěze.

Výsledky ankety časopisu France Football 2017 měly být oficiálně zveřejněny až 7. prosince v přímém přenosu televizní stanice L´Equipe, který měl moderovat exfotbalista David Ginola.

Hlavními favority na zisk této trofeje měli být samozřejmě čtyřnásobný držitel Cristiano Ronaldo a Lionel Messi, jenž tuto trofej získal dokonce pětkrát. Společně s nimi se o prestižní trofej měl ucházet také Brazilec Neymar, který v létě přestoupil z Barcelony do Paris SG za rekordních 222 milionů eur.

Jenže byť do termínu vyhlášení zbývá ještě téměř celý měsíc, na sociálních sítích již koluje titulní stránka časopisu France Football, který tradičně ve speciálním vydání vychází vždy den po zveřejnění výsledků a celou přední stranu zabírá fotografie vítěze se zlatou trofejí.

Těžko ale říct, jak věrohodný tento dokument může být, protože na tomto výtisku se objevuje pouze hlava Messiho, bez vítězného Zlatého míče.

Jestli se ale jedná o skutečný obal časopisu, nebo jde pouze o podvrh, se dozvíme až za více jak tři týdny.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Oliva - 13.11. Odpovědět

Ronaldo, Messi, Neymar uz je dost nuda. Za me Modric, Marcelo, De Gea

Oliva

"Vtipné" je že se De Gea neumístil vůbec v anketě o top gólmana, takže pro mě jsou tyhle ankety totálně o ničem.

CantonaErik
COKO - 14.11. Odpovědět

TOP golmana by měl vyhrát někdo, kdo hraje proti TOP týmum z evropy, což De Gea nebyl.

COKO

Nesouhlas. TOP gólman je ten, kdo prostě nejlíp chytá. Smajlík 2 Sleduju shoty z PL na iSportu a DDG je pokaždý ve videu nejlepších zákroků. Momentálně je DDG prostě nejlepší (Neuer zraněnej). Všechny atributy má 10/10. Reflex, odhad, čtení hry, hra nohou, výhozy. Nepamatuju si, že by v dresu United udělal nějakou minelu (klidně mě někdo vyveďte z omylu).

NoIscoNoDisco

Tak já nevim. Asi odvolávám Smajlík 2 Teď čumim na youtube na gólmany. Nevim, kdo je nejlepší. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

NoIscoNoDisco
COKO - 14.11. Odpovědět

Ano, ale ti co hlasují to tak berou, zkrátka LM má největší váhu. Těžko jsou někomu dobré zákroky, když nepomůžou k vítězství titulu. Za mně Buffon jednoznačně nejlepší a z historického hlediska bych ho zařadil mezi top 5 golmanu.

COKO
Pure - 13.11. Odpovědět

Najskor su dve verzie Smajlík 3

Pure
COKO - 13.11. Odpovědět

Možná na tom něco bude, nedávno jsem četl nějakou sestavu sezony, kde Ronaldo chyběl - nevím ale kdo to sestavoval, nebo kdo hlasoval. No, kdo není blbý tak vidí, že jeden půlrok nic neznamená... nicméně Ronaldo stále favorit, bez ohledu na to, kolik golu ted dává.

COKO

vždyt je to stejně jedno chleba levnější nebude Smajlík 7

ILOVEBarcelona

Tohle tady bylo myslím i vloni, že unikly výsledky a že vítězem má být Messi a nakonec to byl Ronaldo, takže jde spíše o vyvolání senzace. Smajlík 7 Smajlík 1

Bolomsson85
FCBzUSA - 13.11. Odpovědět

V loni to bylo opačne prece.tam byl ronaldo a važne to vyhral

FCBzUSA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články