Zpět na » Primera Division » Mnozí odchodu Neymara litují. Alba to ale rozhodně není

Primera Division - Mnozí odchodu Neymara litují. Alba to ale rozhodně není

Mnozí odchodu Neymara litují. Alba to ale rozhodně není © as.com - Alba s Neymarem

1

Líbilo se

12.11. - Pro Barcelonu představoval odchod Neymara velkou ztrátu. O tom není třeba se déle dohadovat. Azulgranas v mžiku oka přišli o více než 100 gólů, které nebude jednoduché nahradit. Nicméně ne všichni jsou úplně zklamaní z toho, že brazilský útočník uvolnil místo v kabině na Camp Nou. Tak například obránce Jordi Alba.

Jak už bylo řečeno, odchod Neymara vzbudil v útrobách klubu stejně jako mezi příznivci velké rozčarování a obavy. Rozpad nejobávanější formace současnosti MSN byl brán jako velké mínus se kterým Barcelona zápasí i nadále a jen díky střelecky disponovanému Messimu nejsou dopady prozatím nijak tragické.

Nicméně jeden fotbalista barcelonské sestavy Neymarova odchodu zas tak úplně nelituje. Je to levý krajní obránce Jordi Alba, jenž sdílel stejnou stranu na hřišti, jaká byla přidělena brazilskému forvardovi.

V rozhovoru pro Mundo Deportivo totiž Alba upřímně prohlásil, že mu vlastně jeho přestup do Paris SG prospěl.

„Je to vynikající hráč, který se kvůli okolnostem nebo pocitům rozhodl odejít. Nakonec tady máme hodně hráčů, kteří mohou odvádět dobrou práci a já jsem nadšený s hráčů, kteří tady jsou. Jak už jsem řekl dříve, mám větší prostor pro útočení a pokud budu upřímný, pro mě je to mnohem lepší,“ řekl Alba.

Neymar vyčinil Albovi v průběhu zápasu

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Chytrej - 12.11. Odpovědět

Další z nicneříkajících článků. Tak sláva Albovi Smajlík 5

Chytrej
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články