Zpět na » Primera Division » Tradiční zpráva: Gareth Bale je opět zraněný

Primera Division - Tradiční zpráva: Gareth Bale je opět zraněný

Tradiční zpráva: Gareth Bale je opět zraněný © as.com - Gareth Bale

0

Líbilo se

11.11. - Už to vypadalo, že se jeho rekonvalescence blíží ke zdárnému konci. Ovšem včera přišla z Madridu další špatná zpráva. Gareth Bale se totiž znovu zranil a kouč Zinedine Zidane se pro letošní rok může s jeho službami zřejmě definitivně rozloučit.

Gareth Bale je znovu zraněný. Vlastně nic nového. Další v řadě zdravotních komplikací. Od chvíle, kdy 1. září 2013 přestoupil do Realu Madrid, je to už 24. případ. A doba rekonvalescence je vždy čím dál tím delší než ta předchozí.

Bale zatím nevidí světlo na konci tunelu. Nedokáže se dostat ze začarovaného kruhu. Poslední obtíž zažil včera, kdy se podrobil lékařským prohlídkám, které odhalily další trhlinu ve svalu. Tentokrát v přitahovači na levé noze. S bolestmi dokončil čtvrteční trénink a včera se špatné předtuchy potvrdily.

„Náš hráč Gareth Bale pociťoval na konci tréninku bolesti v levé noze a byl podroben různým prohlídkám lékařským týmem Realu Madrid. Bylo diagnostikováno natržení svalu přitahovače levé nohy. Doba léčení záleží na vývoji rekonvalescence,“ uvedly oficiální klubové stránky.

Odhaduje se, že hráč bude mimo hru další měsíc. Vše tak nasvědčuje tomu, že velšský útočník už si v kalendářním roce 2017 nezahraje. Ostatně tento rok je pro Balea hotovou katastrofou. Ze 60 zápasů Realu Madrid jich kvůli zdravotním potížím vynechal 40.

Poslední zranění Garetha Balea

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kuzma - 12.11. Odpovědět

José nekupovat !

kuzma

Prodat! Čím dřív, tím líp. Jemu i Realu to prospěje. Koupit Hazarda prosim Smajlík 17

NoIscoNoDisco
craytom - 12.11. Odpovědět

už mal byť dávno predaný, nebyť Perézovej ješitnosti Smajlík 1

craytom

Horší než Rosický.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články