Zpět na » Primera Division » Neymar je jeden z nejlepších na světě, kdybych mohl, v zimě bych ho pro nás získal, řekl Sergio Ramos

Primera Division - Neymar je jeden z nejlepších na světě, kdybych mohl, v zimě bych ho pro nás získal, řekl Sergio Ramos

Neymar je jeden z nejlepších na světě, kdybych mohl, v zimě bych ho pro nás získal, řekl Sergio Ramos © skysports.com -

1

Líbilo se

11.11. - Obránce Sergio Ramos v rozhovoru pro španělské rádio Cadena Ser prozradil, že by v Realu Madrid rád přivítal Neymara. Bývalého hráče konkurenční Barcelony a momentálně nejdražšího fotbalistu planety, za kterého PSG zaplatilo téměř dvě stě milionů liber.

Neymar se pro přestup do Paříže rozhodl i proto, že chtěl hrát v týmu klíčovou roli. Prvního muže, kolem kterého by se všechno točilo. Myslel si, že takového postavení vedle Lionela Messiho nedosáhne.

Ve francouzském klubu se neuvedl vedle špatně a potvrdil svoji pověst produktivního útočníka. V úvodních dvanácti zápasech v dresu PSG vstřelil jedenáct branek a na dalších sedm přihrál.

Sergio Ramos vysekl pětadvacetiletému Neymarovi pochvalu, když jej označil za hráče, kterého by rád přivítal ve svém týmu. „Chci hrát s těmi nejlepšími a Neymar taková kritéria splňuje. Považuji ho za specifického a rozdílového hráče, kdyby to tedy záviselo na mně, v zimě bych jej přivedl a těšil se na spolupráci,“ řekl kapitán Realu Madrid.

„Možná to pro něj bylo jednodušší jít do PSG než přímo z Barcelony do Realu Madrid. Je to jeden z nejlepších hráčů na světě, ale fotbal se neodehrává jen na hřišti a váží se k němu i osobní věci a rozhodnutí."

Výsledku Realu Madrid jsou v prvních měsících nové sezony nevyrovnané. Cristiano Ronaldo jako jednu z příčin označil letní oslabení kádru - Real Madrid opustil James Rodriguez a zkušený obránce Pepe.

Sergio Ramos s čtyřnásobným držitelem Zlatého míče tak úplně nesouhlasí. „Nesouhlasím s Cristianem. Když jsme na úplném začátku sezony vyhráli dva Superpoháry, na hráče, kteří v létě odešli, si nikdo nevzpomněl. V současné době máme hodně zraněných hráčů. Až budou všichni zdraví, budeme ještě silnější. Nepostrádám žádného hráče, který odešel,“ uzavřel Ramos.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
heto - 11.11. Odpovědět

Neblbni, Serdžo... Smajlík 4

heto
Reklama
Reklama
Nejnovější články