Zpět na » Primera Division » 5 fotbalistů, které se Barça marně snažila vyfouknout Realu Madrid

Primera Division - 5 fotbalistů, které se Barça marně snažila vyfouknout Realu Madrid

5 fotbalistů, které se Barça marně snažila vyfouknout Realu Madrid © okdiario.com - Marco Asensio

2

Líbilo se

10.11. - Barcelona a Real Madrid mají podle posledních informací novinářů jeden společný cíl - záložníka Lyonu Nabila Fekira. Jak bitva o 24letého hráče dopadne je prozatím ve hvězdách, ovšem zkušenosti z posledních měsíců či let hovoří o tom, že pokud se Real a Barcelona zajímaly o stejného borce, většinou odcházeli zklamaní Katalánci. Zde je pět důkazů z poslední doby.

Marco Asensio

Byl velice blízko podpisu s Barcelonou. Ještě když působil na Mallorce o něj stál jak Real tak i azulgranas. Jenže ti neustále váhali nad tím, jestli není jeho cena příliš vysoká a tak přišel rychle jednající Bílý balet a hráče získal. Velká chyba managementu Katalánců. Podle spekulací ho chtěla Barcelona ještě letos získat za výkupní klauzuli 150 milion eur, nicméně Asensio podepsal nový kontrakt a bylo po všem.

Dani Ceballos

Letos v létě byl záložník Betisu velmi horkým zbožím. Nejlepší hráč EURO 21 by možná herním stylem víc seděl do sestavy azulgranas, kteří dokonce nabízeli protihodnotou hráče. Ovšem nakonec Dani, i s přihlédnutím k nabité záloze Barcy, zvolil Real Madrid. Ten za něj zaplatil o něco víc, než činila výkupní klauzule. Takže spokojený byl i prodávající klub. Jen do hry zatím moc nezasahuje.

Theo Hernández

Další předmět sváru mezi Realem a Barcelonou. Původně se zdálo, že cesta hráče Atlética do Realu bude zapovězena z důvodu velké řevnivosti mezi oběma městskými rivaly. Atlético raději preferovalo hráčův přesun na Camp Nou. Ten si ale prosadil svou a po dlouhé pauze se stal prvním hráčem jenž opět přestoupil z Atlética do Realu.

Isco

Trochu jiný případ. Nešlo o klasický souboj o volného hráče. Isco byl v Realu pod smlouvou, ovšem končila mu v roce 2018 a otálení madridské direktivy s jejím prodloužením dráždila mnohé zájemce, mezi nimiž měla být i Barcelona. Ta byla ochotna počkat až do příštího léta, aby hráče získala zadarmo. Ovšem byly to pouze plané naděje. Isco už byl prý na novém kontraktu domluven ještě před finále LM v Cardiffu.

Vincius

Mladý Brazilec Vincius, kterému bylo 16 let, byl předmětem zájmu mnohých klubů, ale nejvíce se mluvilo o Realu a Barceloně. Prezident azulgrans Bartomeu chtěl zaujmout stejnou strategii jako u Neymara. Ovšem Bílý balet byl tentokrát rychlejší a útočníka Flamenga, jenž je označován za velký talent, získal za 46 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, okdiario.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vidím to pomalu na situaci, kdy Hazard nakonec skončí v Uefaloně a Countinha vyfoukne Real. Countinha nalákají na to že brzy přivedou Neymara a Neymara pak přilákají díky Continhovy a Viniciovy....úúúú to se zas budu smát až se to stane...

11players

Zní to šíleně ale vůbec bych se tomu nedivil.

CantonaErik

No, hlavně se na to moc nevaž, život bez smíchu je smutný Smajlík 7

FotbalFan
COOKLO - 10.11. Odpovědět

smát se budu tak nebo tak nadále :DDDD

COOKLO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články