Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos: Neymar má u nás dveře otevřené

Primera Division - Sergio Ramos: Neymar má u nás dveře otevřené

Sergio Ramos: Neymar má u nás dveře otevřené © FotbalPortal.cz - Ramos nechává Neymarovi dveře otevřené

1

Líbilo se

09.11. - Tento týden médii proběhla informace o tom, že by se Real Madrid měl zajímat o brazilského útočníka Neymara. Ten v létě přestoupil za rekordní sumu z Barcelony do Paris SG. Prezident Bílého baletu Pérez už údajně o možném přestupu jednal z hráčovým otcem a jak se zdá, pozitivní názory převládají i u fotbalistů Realu, kapitán Sergio Ramos by jeho příchod dokonce uvítal.

V posledních dnech španělský sportovní deník Mundo Deportivo uvedl, že Real Madrid uvažuje nad tím, že by hráče Paris SG Brazilce Neymara přivedl v blízké budoucnosti do kádru Los Blancos coby náhradu za Cristiana Ronalda, jemuž končí smlouva v roce 2021. A pokud by to bylo možné, tak ještě před tímto termínem.

Kapitán týmu Sergio Ramos se k těmto spekulacím vyjádřil v rozhlasové stanici Cadena SER a při otázce, jestli by se mu zamlouval příchod brazilské hvězdy odpověděl: „Kéž by. Teď by to bylo mnohem jednodušší, když by před přestupem do Realu ještě působil v PSG, než kdyby šel rovnou z Barcelony,“ řekl Sergio Ramos.

„Já bych ho přivedl bez sebemenší pochybnosti. Je to odlišný hráč, který dokáže být tím rozdílovým. Dveře bych mu otevřel dokořán, kdyby chtěl přijít už v prosinci,“ dodal.

Neymar přestupoval na začátku srpna z Barcelony do Paris SG za nejvyšší částku v historii fotbalu - 222 milionů eur. V Paříži pak podepsal kontrakt do roku 2022. V osmi ligových zápasech zatím vstřelil 7 branek. Další čtyři pak přidal ve čtyřech utkáních Ligy mistrů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, okdiario.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Pure - 15.11. Odpovědět

Neymar sa tam hodi. Charakterom urcite Smajlík 3

Pure

Čoko a Kadim.Doporučuji nereagovat na toho potrata ptačích kurew, po čase ho to přestane bavit a potáhne jinam.

OVKlobasa

ČOKO Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

11players
PsgFan - 09.11. Odpovědět

Wtf, tady ty komentáře jdou fakt do sraček.

PsgFan

Měl jít přímo do realu, tam se hodí. Za prachy by ho jeho fotr prodal i do KLDR.. Jsem rád,že jsou oba pryč. Barca si něco přivydělala na kafe a všichni jsou spokojeni.

OVKlobasa

Obrana reálu se sramosem v sestavě taky otevřená.

BeckhamKakaZidane
Kadim - 09.11. Odpovědět

Jestli dojde k transferu Neymara do Realu a ještě za avizovanejch 450 míčů, tak se na to fakt vyseru už... Smajlík 14 Smajlík 13 Smajlík 10

Kadim

Na co se vysereš? Real je velkým pytlem peněz od nepamatují. Tak tady nedělej ze sebe panici. Nevyseres se.

BeckhamKakaZidane

pokrytec

11players
Kadim - 09.11. Odpovědět

BKZ: Co to má společnýho s tim, že za 450 milionů eur se daj pořídit tři rozdíloví hráči? Mě vůbec nejde o prachy ty jelimane. Finanční situaci Realu sleduju a řekl bych, že víc jak ty. Nedělej ještě většího kreténa než děláš.

Kadim
COKO - 09.11. Odpovědět

Karim: kde jsi se dočetl o 450?

COKO
Kadim - 09.11. Odpovědět

spekulace deníku Marca a nějakýho francouzskýho plátku

Kadim
COKO - 09.11. Odpovědět

Nevěřím, že by takovou částku Real dal. S kámošem, který fandí Realu jsme se shodli že by šel tak max za 250. A vůbec, nevěřím, že by do toho Real šel. Náhrad za Ronalda je požehnaně a tím, že se Neymar začal chovat jak největší superstar, od sebe ty velké kluby akorát odežene, kdo by chtěl takového rozmazleného spratka.

COKO
Kadim - 09.11. Odpovědět

No jasně, ale tenhle spratek je marketingovej magnet v ideálním věku a Peréz na tohle slyší. Snad k tomu nedojde no.

Kadim

Každopádně jsem zjistil že mě jako vietnamce strašně rajcují kouličky jaký má Neymárek, jsem gay víš, snad mě hned neodsoudíš...

11players
Kadim - 09.11. Odpovědět

Ty si jako myslíš, že já si myslim, že se celou dobu bavim s Cokem?

Kadim
Eidur - 09.11. Odpovědět

Ono ses asi bavil, ten blb 11players má cokLo. Ty máš zase od nedávna Kadim místo Karim, takže si Tebou taky nejsem jistý Smajlík 3

Eidur

Kadim, jseš to ale naivní slepej blbeček viď, celou dobu je jedna odpověď ty konino? Smajlík 3 Smajlík 3

11players
Kadim - 09.11. Odpovědět

Kadim totiž přesně vystihuje Karimovu (čti Benzema) formu Smajlík 3

Kadim
COKO - 09.11. Odpovědět

Tady to jde do sraček čím dál víc a můžou za to jen tihle posraní kidi, které ve škole šikanují a kompenzují si to na internetu... Smajlík 12

COKO
Kadim - 09.11. Odpovědět

tak tak...

Kadim

hlavně se neposerte :D jasně že mě ve škole šikanují, aby to spíš nebylo tím že za hloupý komenty se trestá Smajlík 5 sypal bych vám ovce ten chemitrails na hlavy ještě víc Smajlík 3

11players
COKO - 10.11. Odpovědět

Děláš si srandu? Chodím si tu právě s normálníma lidma jako je Karim (Kadim) popovídat, ale právě takový idiot, který má ze mě komplex a musí si měnit nick a avatar přesně podle mě, to taky akorát tak kazí a s celkem slušného portálu to šlo do sraček a člověk tu nenajde ani místo na solidní pokecani si o fotbale. Takže se zase sklidni, mladej.

COKO

Z tebe si nic jinýho než srandu nedělám Smajlík 3 tak už se neptej jak retard pořád..po skoro měscí a pul jsem sem napsal a ty tu napises ze diky mym komentum jde neco do sraček, se schop ty teplá buzno z veitnamu, mladej si říkej někomu jinýmu, vsadím se že jsem starší Smajlík 3 jinak jak je? co tržba ve stánku veitnamče, doufám že lidem dáváš účtenky ty mrcho!!!

11players

Kadim jsem já i Karim, všechny jsem vás tu namotal hahahaha Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 já myslel žes to pochopil Smajlík 5 Smajlík 5

11players
Kadim - 10.11. Odpovědět

ty seš fakt narušenej Smajlík 10

Kadim
COKO - 10.11. Odpovědět

No, myslím ze ban na IP by nemuselo být tak složité ti zařídit.

COKO
Kadim - 10.11. Odpovědět

asi nám nic jinýho nezbyde

Kadim

není problém si ip změnit nebo to zařdit jinak, mě se nezbavíte idioti Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 až tu budou solidní přispevky z vašich tupých hlav z ovce, tak potom nebudu moct komentovat, na blbou odpoved jeste blbejsi reakce, to neznáte? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

11players
COKO - 10.11. Odpovědět

Vážně? Bavíme se s Kadimem o přestupu Neymara, ty se přisereš do našeho vlákna, začneš se vydávat za mě a ještě psát že rád Neymarovi leštim kulky? To ti přijde jako naprosto v pořádku? Nehledě na to, že tu napadáš sprostě každý komentář, který ti zrovna nevoní. Dej se raději do pořádku.

COKO
Kadim - 10.11. Odpovědět

Coko, nemá to cenu. Smajlík 10

Kadim
COOKLO - 10.11. Odpovědět

leštíš Neymarovy kůlky přiznej to šikmookej...

COOKLO

ble

Vincent12
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články