Zpět na » Primera Division » To je rozdíl: Jak se tváří Ronaldo a Messi když skončí „jen“ druzí

Primera Division - To je rozdíl: Jak se tváří Ronaldo a Messi když skončí „jen“ druzí

To je rozdíl: Jak se tváří Ronaldo a Messi když skončí „jen“ druzí © metro.co.uk - Ronaldo s Messim

2

Líbilo se

25.10. - VIDEO Messi a Ronaldo spolu soupeří mnoho let a proto jeden jak druhý už zažili situaci, kdy při vyhlašování některé z prestižních individuálních cen museli přijmout skutečnost, že trofej dostal „ten druhý“. Tak jako v pondělí, kdy barcelonský útočník musel uznat fakt, že Cristiano Ronaldo obdržel trofej pro nejlepšího hráče sezóny 2016-17 FIFA The Best.

Minulá sezóna patřila Cristianovi Ronaldovi z Realu Madrid. Svůj celek dovedl k první obhajobě v novodobém formátu Ligy mistrů, navíc s ním po pěti dlouhých letech znovu dobyl španělský ligový titul. Svoji váhu nakonec má i trofej z mistrovství světa klubů.

Pro získání trofeje udílené mezinárodní fotbalovou federací FIFA s výstižným názvem The Best měl tudíž více než pádné argumenty. Leo Messi tak musel v sále londýnského divadla Palladium přijmout fakt, že byl tentokrát Portugalec on tím vyvoleným.

A jak je vidno, porážku přijal s grácií,. Jestli není Messi velký herec, pak by se dalo podle výrazu jeho obličeje s nadsázkou říct, že zisk trofeje Ronaldovi snad i přeje. Jaký kontrast s tím, co Ronaldo prožíval v nedávných letech, kdy si sošky za vítězství odnášel argentinský borec. No jen posuďte sami, co se asi Ronaldovi tehdy honilo hlavou...

6. prosince bude znám držitel tradičního ocenění Zlatý míč. Messi má celkem pět exemplářů ve své vitríně, zatímco Ronaldo čtyři a letos se tak může srovnat s argentinským rivalem na pět. Ovšem ať už volba dopadne jakkoliv, bohužel nebudeme mít možnost sledovat, jak se tváří poražený v tomto případě, neboť po osamostatnění od FIFA vyhlašuje prestižní časopis France Football výsledky sám, pouze prostřednictvím svého webu a streamu, bez galavečeru, na němž by byli hráči přítomni.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Taibi - 26.10. Odpovědět

to je zase jednou sračka odpovídající Preislerově úrovni Smajlík 12

Taibi

Messi se jenom směje jak takový nekop může vůbec něco vyhrát.

BeckhamKakaZidane

Za 1) o Ronaldovi povaze snad ví každej... tam není o čem, že bude nasranej když prohraje. Vždyť je na kluky.
Za 2) to je naprosto vytržený z kontextu i Messi by se tam někde našel jak se zrovna "omylem" mračí.
A za 3) mě spíš zajímá jak se tváří Neymar. Uražená xichty mi nevaděj, ale Ney se tváří nasraně-zhrzeně dejme tomu podrážděně a lehce agresivně, to mi osobně vadí víc.

Bal-lack

No na tom zaberu se sice Roncek tvari jako by prave dostal sracku,ale to je jen jeden zaber.To by clovek musel videt cely prenos a vsechny detaily aby to mohl posoudit. Smajlík 7

tomogara

Jo právě, hodnotit na základě 3 vteřinovýho útržku je strašně bulvární a hlavně..... všichni stejně ví, že spolu ti dva vychází dobře. Spíš se mi vážně nelíbí ty postoje Neymara.

Bal-lack

Tak jasný, je na kluky a má 4 děcka a Španělskou modelku Smajlík 2

Unequalled

V tom mas asi pravdu.Taky mi Neymar pripadal dost kyselej.

tomogara
Wazz - 26.10. Odpovědět

tak Venca Klausů má taky tu svou Lívii a přitom si nechává projíždět čoko voko Smajlík 7

Wazz
Kadim - 26.10. Odpovědět

Kdybys měl doma Livii, taky bys asi začal pochybovat o svý orientaci.

Kadim
Wazz - 26.10. Odpovědět

Karim zabil Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

A máme tady další Prase-lerský článek. Ronaldo se nesměje a Messi ano. Ještě bych napsal,že Messi se smál,protože jsme Uefalona (tento rok to máme zaplaceno). A k smíchu mu bylo jak zase omrdal daně pro Madrid.

OVKlobasa
Wazz - 25.10. Odpovědět

Smajlík 19

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články