Zpět na » Primera Division » Barcelona se zajímá o obránce Chelsea

Primera Division - Barcelona se zajímá o obránce Chelsea

Barcelona se zajímá o obránce Chelsea © thesun.co.uk - Marcos Alonso je v hledáčku Barcelony

2

Líbilo se

17.10. - BULVÁRNÍK Na Pyrenejském poloostrově začínají kolovat spekulace o tom, že management vedoucího celku španělské ligy z Barcelony se nápadně často ptá na někdejšího obránce Realu Madrid Marcose Alonsa, který se v Chelsea vypracoval na jednoho z nejlepších levých beků soutěže a možná i Evropy.

Marcos Alonso je v současnosti považován za jednoho z nejlepších levých obránců současnosti. A Barcelona, ač momentálně ve svých řadách má také špičkového Jordiho Albu, má prý v úmyslu podle informací Don Balon zaútočit na někdejšího hráče konkurenčního Realu Madrid, momentálně hájícího barvy londýnské Chelsea.

Právě v Realu Alonso nenašel cestu do prvního týmu a v dresu áčka Bílého baletu odehrál jediný ligový zápas. Pro svoji další kariéru proto zvolil Bolton, aby následně přestoupil do Fiorentiny, která ho následně zapůjčila do Sunderlandu.

Během těchto štací nepředváděl úplně přesvědčivé výkony, zejména vyvstávaly pochybnosti, zda-li fyzicky stačí na britský fotbal. Proto velmi překvapilo, když za něj manažer Chelsea Antonio Conte zaplatil loni v létě italskému klubu 25 milionů liber.

Jenže Marcos Alonso předvedl na Stamford Bridge nečekaný rozpuk a je v současné době považován za jednoho z nejlepších beků Premier League. Výraznou měrou v uplynulé sezóně pomohl Blues k zisku ligového titulu a jeho výkony neuvadají ani v právě probíhajícím ročníku. Proto i zájem Barcelony.

Ovšem Chelsea nemá v úmyslu se Alonsa, který má smlouvu do roku 2021, zbavovat, proto by musela Barcelona přispěchat s tučnou sumou, aby vedení Blues začalo alespoň trochu přemýšlet o transferu. Chelsea má totiž v plánu získat z Juventusu beka Alexe Sandra, za nějž v létě požadovala Stará dáma 60 milionů liber. Peníze od Barcy by se mohly hodit.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Marcos zle nehraje, ale opravdu je na vyšší úrovni než Alba? Jediná možnost, který věřím, že by chtěl napodobit částečně otcovi kroky. Jinak u něj nějaký větší důvod k přestupu do Barcelony nevidím.

Bal-lack
coteo - 17.10. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vintose.blogspot.cz/

coteo
eldZii - 17.10. Odpovědět

Nevím to jistě, ale hlavně kdo teď při vší té nejistotě bude chtít přestoupit do barcy?.. dokud se nevyřeší Katalánsko tak přestupy do barcy nevidím moc suprově..

eldZii

a co se ma resit u Katalanska?

BeckhamKakaZidane
eldZii - 17.10. Odpovědět

Teď nevím jestli zase trolíš jak to máš v oblibě a nebo jsi totálně mimo? Nevím, třeba jakou budou hrát ligu atd atd... je toho dost.. už jsem četl i to, že Messi dal údajně ultimátum vedení, že pokud se odtrhne Katalánsko od Španělska tak on odchází :)

eldZii
COKO - 17.10. Odpovědět

Tomu bych moc nevěřil.

COKO

jako možné je všechno..ale nebyl to taky zdroj podobný THESUN?

Frenkie21
eldZii - 18.10. Odpovědět

Jasne taky mi to prijde pritazeny ale nikdy nevis.. Na druhou stranu bych se nedivil a davalo by to smysl..

eldZii
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články