Zpět na » Primera Division » Barcelona počítá s rekordním ziskem 897 milionů eur

Primera Division - Barcelona počítá s rekordním ziskem 897 milionů eur

Barcelona počítá s rekordním ziskem 897 milionů eur © The World Game - SBS - Lionel Messi, Luis Suárez,

1

Líbilo se

12.10. - FC Barcelona od sezony 2017/18 očekává další zvýšení už tak rekordních příjmů. Vedení katalánského velkoklubu dnes oznámilo, že pro aktuální fiskální rok počítá se ziskem ve výši 897 milionů eur (23 miliard korun). Čistý zisk po odečtení daní a dalších výdajů by měl být 21 milionů eur (543 milionů korun).

Očekávaná částka výrazně převyšuje 708 milionů eur, jež Barcelona vydělala za uplynulou sezonu 2016/17. Cílem klubu je dosáhnout v roce 2021 magické hranice jedné miliardy eur.

Barcelona při předpokládaných výnosech počítá s tím, že klub bude i nadále hrát ve španělské lize, což vzhledem k současným snahám o nezávislost Katalánska není samozřejmost. "Myslím, že La Liga a Barca spolu budou muset pokračovat," uvedl obchodní šéf klubu Óscar Grau.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 13.10. Odpovědět

At autor laskave nepise clanky kdyz nezna rozdil mezi ziskem a prijmy..akorat tu uvadi lidi v obrovskej omyl

Cornero

7 let po sobě v kladných číslech není vůbec špatná vizitka (a to vše i přes mnoho nezdařilých nákupů). Výše příjmů jako fotbalového klubu jsou fenomenální. Jinak záleží na dalších mnoha faktorech.. Nějaký prodej či investice do majetku a další.. ale 7 let kladné čísla a stálé snižovaní dluhu nejsou vůbec špatnou vizitkou.

Thiago_A
Taibi - 12.10. Odpovědět

autor by si měl ujasnit rozdíly - výnosy - náklady. 897 budou pravděpodobně hrubé příjmy a jestli z nich jim zbyde je 21 čistých, tak je to hodně velká bída...

Taibi
Lazar - 12.10. Odpovědět

Proč je to bída?? Ty jsi četl na co plánují výdaje?

Lazar

Také bych se rád zeptal, v čem je to bída, mít za sezónu zisk 21 milionů Euro. Dlouhodobě se daří Barceloně dluh snižovat, tak jakápak bída?

Bolomsson85

Nepočíta náhodou Barcelona do zisku aj príjem z predaja hráčov ? Potom ten rekordný zisk popri predaja Neymara nie je až zasa tak rekordný Smajlík 3

NedStark

Update: Trebalo by kompletne opraviť článok, keďže príjmy a zisk sú dosť rozdiel Smajlík 3 897 miliónov eur (vrátane suma za Neymara) sú príjmy, nie zisk ? Ten by mal byť na úrovni 20 - 30 miliónov.

NedStark
Reklama
Reklama
Nejnovější články