Zpět na » Primera Division » Real Madrid doma drhne. S Betisem nečekaně prohrál 0:1

Primera Division - Real Madrid doma drhne. S Betisem nečekaně prohrál 0:1

Real Madrid doma drhne. S Betisem nečekaně prohrál 0:1 © as.com - Cristiano Ronaldo

1

20.09. - REVIEW Tohle už začíná být pro Real Madrid vážné. Nedokázal totiž vyhrát ani třetí domácí zápas letošní ligové sezóny. Když už se zdálo, že po remízách s Valencií a Levante i duel s Betisem směřuje k remíze, rozhodl o výhře hostů ve čtvrté minutě nastavení Sanabria. Real tak ztrácí na vedoucí Barcelonu již sedm bodů.

Real Madrid 0:1 Betis

Gól: 90+4. Sanabria

Real Madrid CF: Navas - Ramos, Marcelo (71. L. Vázquez), Carvajal, Varane - Modrić (72. Mayoral), Kroos, Casemiro, Isco (66. Asensio) - Ronaldo, Bale.

Real Betis:
Adán - Barragán, Feddal, Mandi,
Durmisi - Fabián Ruiz (79. Joaquín), Javi García, Camarasa (43. Guardado), Guerrero (61. Boudebouz) - Tello, A. Sanabria.

Tak to je pořádný šok. Real Madrid prožívá mizerný vstup do španělské ligy, kterou zatím zachraňuje pouze výhrami venku. Ale doma se mu pranic nedaří. Po remízách s Valencií 2:2 a Levante 1:1 potřeboval k nápravě zdolat Betis. Navíc už mohl počítat s návratem potrestaného Cristiana Ronalda do sestavy. Jenže hosté uštědřili Bílému baletu pořádný políček.

Varování ostatně přišlo už ve 3. minutě, kdy prakticky jasný gól Sanabrii zachraňoval šťastně Carvajal, aby pak Navas po pokračování celé akce kryl střelu zblízka od Camarasy. Poté se zdálo, že Real bude hrát podle očekávaného scénáře. Však i šance začaly na kontě domácích přibývat. V desáté minutě třeba Ronaldo zblízka zády k bráně nedokázal pokořit Adána.

Dobré příležitosti měl i Modrić, který ale nejprve trefil jen boční síť, aby vzápětí z dobré pozice střílel těsně nad. Před pauzou znovu chorvatský záložník vyslal kolmicí na hranici vápna Isca, jenž si míč zasekl, ale Adán jeho avizovanou střelu vytlačil na roh.

Nedlouho předtím měl další skvělou šanci i Betis. Chybně sehrané autové vhazování Carvajala získal Fabián, mířil na bránu Realu, ale Navas jeho dobrý pokus rovněž vytěsnil na rohový kop.

Druhá půle se nesla ve znamení jasné dominance domácích. Už v 51. minutě pohrdl Ronaldo nabídkou od Balea a zblízka poslal míč vysoko nad. V 56. minutě pak Carvajal dorážel v blízkosti branky, ale trefil jen tyč. Kroosův pokus Adán vyrazil se štěstím na roh v 65. minutě.

Nepříjemnost nastala pro Real v 70. minutě, kdy musel kvůli zranění střídat levý bek Marcelo. I tak si ale šance Blancos vytvářeli dál, ovšem se zakončením byli na štíru. Tak jako v 73. minutě Ronaldo, který opět nedokázal po pasu Asensia trefit mezi tři tyče. Real měl ale i smůlu, protože po centru Lucase Bale efektně zadovkou vyzkoušel Adána, který míč vyrazil do tyče, od níž pak putoval zpět do pole.

Když už vše směřovalo k bezbrankové remíze prosadil se Antonio Sanabria. V 90. minutě mu ještě gól kvůli ofsajdu uznán nebyl. Ale v 94. už přihrávka Barragána a jeho umístěná hlavička byla naprosto legální. Betis se postaral o jedno z největších překvapení dosavadního průběhu soutěže a ze San Bernabéu si veze výhru po dlouhých 19 letech.

Další středeční výsledky 5. kola Primera División:

Sevilla - Las Palmas 1:0
Athletic Bilbao - Atlético 1:2
Leganés - Girona 0:0

Betisak - 21.09. Odpovědět

pdreal - díky, to určitěSmajlík 7 Ale my budeme rádi když nesestoupíme. Zatím to do sebe zapadá. I díky Realu, že nám zaplatil pěknou čátku za Ceballose. Předvedená hra Realu byla dobrá až na ty góly Smajlík 6

Betisak
romco - 21.09. Odpovědět

rádi, že nezostúpite? neblázni, veď máte tento rok mančaft na poháre.

romco
Edgar - 21.09. Odpovědět

No já bych z toho nějaké závěry nedělal. Hra Realu mi přijde poměrně stejná jako v předešlých dvou sezónách. Na první pohled je to bez jasného herního stylu, založené na centrech a individuálních výkonech. Minulou sezónu měl třeba Real štěstí v několika zápasech, které zlomil v posledních minutách. No teď to tam nepadá.. Kádr ale má bezkonkurenčně nejlepší a hlavně, s mladými puškami do budoucna.

UMBR0 - 21.09. Odpovědět

Znám dva kokoty z Realu kteří se chodí vždy vysmívat do sekce Anglie klubum z PL když prohrají-nebudu se snižovat na jejich uroven! Smajlík 6

UMBR0
Pure - 21.09. Odpovědět

Je chyba len v motivácii? Podľa mňa už nikto z trojice Bale, Benzema, Ronaldo nie je na top úrovni. To že to min rok Ronaldovi padalo je znak toho že je to ozaj skúsený hráč a vie čítať hru. Ale nepamätám si ani jeden jeho prienik cez nejakého hráča. A to tento hráč má vyhrať zlatú loptu.. Mne to nepríde ako moc fér. U Zidana som si ešte vravel že z neho môže byť dobrý tréner a možno aj je.. Ale stále má veľmi kvalitný káder a v podstate sa hrá tá istá hra čo min rok. A ešte horšia. Možno skúša.

Pure
Karim - 21.09. Odpovědět

Do poločasu jsem věřil v body, po poločase jsem tušil remízu a od 80', kdy chodili Betisáci třeba 4v2 nebo 3v1 jsem tak nějak tušil, že dostanem gól. No, neni to hezký... Smajlík 10

Karim

Je začátek sezóny, nic to neznamená. Pamatuji spoustu let, kdy real nebo barca nezačali dobře a na jaře bylo vše úplně jinak.

heto

nj skoda toho Ronaldovho 5 zápasového trestu Smajlík 11 keby bol vyssi mozno by sme este natiahli tu golovu seriu Smajlík 3 vcera tu bola opat diskusia kde sa zas tak trocha prepieralo tema messi ronaldo ... poviem to takto ked ma messi pred sebou troch hracov, vsetci fanusikovia supera su nervozny ze s toho moze byt gol ... ked ma ronaldo pred sebou aspon jedneho supera vsetci su absolutne v klude Smajlík 1 to je holy fakt, ronaldo vie max. vystrelit aj to musi mat aspon 10 pokusov aby mu to tam padlo

pdreal

keby vcera spalil benzema to co ronaldo tak tu je z neho zase najvacsi chudak ... a predat Moratu s Marianom a ako nahradu si nechat hraca ktory nehral ani vo WFB tak to bol genialny tah, ale som v klude 12players nam tu urcite vysvetli ze Real predsa na ligu kasle, tam uz ma titulov dost Smajlík 3

pdreal

Tak s tím se snad neda nesouhlasit. Jen je škoda že i tady to tolik lidí nevidí nebo nechce vidět. Ja jako fanda Barcy v La Lize jsem rád, že na místo Ronalda Real nekoupil rychlého a technicky zdatného útočníka. Pak by mu v mých očích, jako týmu, zřejmě nic nechybělo. Kdo mi tam ale nesedí jsou Benzema a Ronaldo. Jednak mi nejsou moc sympatičtí, za druhé jsou jako útočníci slabinou současného Realu - ale za to jsem rád.

FotbalFan
Lazar - 21.09. Odpovědět

Já letošní přestupák Realu absolutně nechápu doteď. Prodat Moratu a Jamese, nekoupit vlastně nic kromě nějakýho talentovanýho brazilce, kterýho tady stejně ještě rok neuvidíte. V útoku prakticky nikdo - Bale je marnej už několik sezón, Benzema se v Realu drží jen protože to je opravdu hodně týmový hráč bez ega, kterýmu ani na 9 nevadí nahrávat zpátky do křídla na střely Ronaldovi a Ronaldo? za loňskou sezónu odehrál výborně 4 zápasy, jinak tragédie (ale prej mu i tak Peréz ten GB koupí)

Lazar
6810 - 21.09. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

6810

Strašně se tu fanoušci ostatních týmů smáli Realu když prý uvažoval nad 160 za Mbapého, ale popravdě by to dávalo větší smysl, jenom je otázka jestli by Ronaldo zvládnul že by Morata dal víc gólů než on. (prodej Bala a Benzemy by Mbappého zafinancoval, nechat Moratu - s Jamesem nevim jak moc chtěl už pryč on sám) Pokud ne, tak je asi na čase uvažovat nad prodejem i Ronalda - trochu se obávám že jeho ego by nezvládlo být dohrávající legendou jako Xavi nebo Iniesta

Lazar

Až na prodej Moraty byl letošní přestupák skvělej. Ten tým nepotřeboval nic jinýho, než omladit. Problém ale je, že ZZ těm novejm klukům moc šancí asi nedá. Hrát CdR asi nebude to, proč sem přišli.

Karim

Co můžu ale říct, že souhlasim s pdrealem! Smajlík 17

Karim

*je, že souhlasim

Karim

Tak jestli jsi s Balem a Benzemou spokojenej.

Lazar

12players8 nebo vladcevesmiru, těžké si vybrat kdo je větší dement Smajlík 7

theDawa12

myslim ze vladcevesmiru je skor len provokater, ale 12players to je tazka diagnoza Smajlík 3

pdreal

Lépe bych to nevystihl Smajlík 7 Smajlík 2 Smajlík 1

Bolomsson85
MSIFCB - 21.09. Odpovědět

Smajlík 2

MSIFCB

Diky real,docela prdel Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

FCBPittsburgh

A ronaldo take komik Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

vrana17 - 21.09. Odpovědět

Tak tohle bych od RM nečekal. Po tom co minulou sezonu vyhrál vše co se dalo. Začátkem teto dal v suchem triku Ufalonu. Já je měl za nejlepší team historie. No vyhrávat se nedá asi pořád, ale tohle je už na ně celkem dost velká strata. No uvidíme kde bude RM na konci sezony a kde Barca.

vrana17

Tak nejlepší tým historie....to snad ne Smajlík 2 Ano, vyhráli jako první tým dvakrát po sobě LM. Ale na hřišti rozhodně ne předváděli takový fotbal, aby se na tohle označení vůbec mohlo pomyslet. To sorry, ale bylo x lepších týmů v historii a o dost. Takových které jasně dominovali v zápase. Nemyslím teď jen Barcelonu za Guardioly

FotbalFan

Betis malém ztratil body

vladcevesmiru1
eldZii - 21.09. Odpovědět

Tady končí legrace.. Real hraje domácí zápasy v křeči zatím.. Velké očekávání domácích fans nebo nevím..venku to jde a doma ne.. no nic.. hlavu nahoru a jde se dál :) pořád je to začátek sezony :)

eldZii

Ty tomu moc nerozumíš

No penalty no party a to je realita

Kde jsi byl po finále španělského superpoháru? :)))

eldZii

Koho zajímá nějaký španělsky superpohar ?? Smajlík 5

kde jsi byl po finale ligy mistru? kde jsi byl na konci posledního ligového ročníku? :D jsi vážně trapnej zoufalec pro smích :D

eldZii

Cvrk kde jsi byl před osmi lety, kde jsi byl před dvaceti lety ? Nejsi ty tak trochu debilek s tema otázkama? Asi Jo, co.

nene, jen se musím hrozně smát jak jsi stupidní vylezáš jen když se ti to hodí.. kdyby si držel tu svojí blbou nevymáchanou hubu tak by si udělal radost všem.. bohužel ti to stále nedochazí.. děláš ostudu jen sobě :) ale v anonymitě je síla :) někde si svůj smutnej život holt kompezovat musíš :) já to chápu.. jinak abych ti odpověděl.. před osmi lety? byl jsem tu a fandil realu, užíval si i Ronaldinha, byla radost na něj koukat i když teď nevím jestli nahodou v tý době zrovna z Barcy neodcházel.

eldZii

a před dvaceti lety jsem tu taky byl.. problém je, že ty nejspíš ne a pokud jo, tak o to smutnější to je :)

eldZii

Každopádně barca měla tehdy užásnou generaci to nepopírám :) taková už nebude :)

eldZii

EldZii přijde ti, že má tohle cenu? Jako je někdo nepoučitelnej a diskutuje dlouhosáhle s 12players, tak stejně se ty necháš vytrollit timhle popelářskym imbecilem... Ser na něj.

Karim

@karim nech ho. Debilkum nevysvetlis

Další poznatek....že Real ukončí svou sérii zápasů se vstřelenou brankou doma s Betisem, na to by si vsadil asi fakt jen blázen. Smajlík 7 Smajlík 2

Bolomsson85

To asi jo no :)

eldZii

hlavne ze seriu ukonci odchovanec Realu to nas*re Smajlík 1 vcera odchytal ozaj super zapas, Real si na to s kym hral nevytvoril sice nejake super sance, ale zopar dobrych prilezitosti tam bolo a ked uz smerovali do brany Adan to vzdy nejak vytiahol ...

pdreal

Tato sezóna zatím real Madrid 9 gólů, messi 9 gólů. Messi to celkem kurvi, už by mohl zabrat... je to dost ostuda Smajlík 10

Mužu se smát hned ? Už jsem myslel ze betis ztratí body proti těm zoufalcum. Naštěstí to dopadlo ferove.

craytom - 21.09. Odpovědět

Takisto ma serie hlavne tá séria, dnes mohla a mala byť prekonaná. Veľkolepý návrat CR sa nekonal a nielen jeho ale hra celého mužstva dnes jednoducho neklapala. Šancí bolo neúrekom a stačilo, aby práve Cris trafil 2 hádam z desiatich pokusov, ktoré zvykne premieňať a bolo by to o inom. Bale dnes aspoň pripravoval šance, inak po starom. Bolo proste veľa zlých výkonov a hráči boli už od začiatku nejakí znechutení. Snáď ich to nakopne do ďalšieho priebehu..

craytom

viděl jsem posledních 30 min a betis vypadal úplně zoufale..měli tolikrát možnost jít do přečíslení a kazili úplně každý útok na přihravkách na 5m nebo že to zkusil hráč úplně bezhlavě sám..ale real si zase myslel že nemůže dostat gol..trochu schopnější útočníci by realu z těch brejků do té otevřené obrany dali aspon 3 goly,ale aspon jeden se povedl Smajlík 1 Jinak real co jsem viděl pár nepřesných střel z dalky a pěkná pata baleho a hlava mayorala

Thiago_A

Johohooo Smajlík 7....to není rýpání, jen neskutečná radost z výsledku! Smajlík 7 Smajlík 1 Do poslední minuty jsem nevěřil, že to Betis udrží a on mě potěšil ještě závěrečným K.O. v poslední minutě! Nutno uznat, že Real opět selhával v koncovce, šancí měli zase na další dva zápasy. ale jakoby je opustilo štěstí v koncovce. Nevím jak vám, ale mi přijde, že Real hraje poslední dobou hrozně bez nápadu. Dnes opět spousta centrů do vápna "na haluz". Jinak střídání Isca a Modriče jsem nepobral už vůbec!

Bolomsson85

Presne ako píšeš, striedania som teda nepobral ani ja. Ešte Isco-Asensio dajme tomu, lebo ani jemu dnes moc nešlo. Marcelo sa zranil, ok. Ale načo sakra Zidane myslel, keď dával dole Luku, to neviem.
Taktiež nechápem tú taktiku na konci, ako keby im bolo jedno či remizujú alebo prehrajú. Ramos sa vysunul, ok ale koľkokrát bola situácia že bol buď Varane alebo Case proti 3? Doslova sme si ten gól pýtali a práve výraz Casemira po ňom hovorí jasnou rečou. Jak na dedine Smajlík 3

craytom

Nojo. Von Zidan konečně musí zakomponovat nové hráče a ne jen žít z práce předešlých trenérů. Očividně vůbec neví co děla. Top nákupy, ale muslim zidan není trenér. Pokud není penalta nebo gól z ofsajdu tak real neví co dělat. Smajlík 10

Jinak Betis se mi dnes také velice líbil. Skvěle kombinovali a zápas se jim nadmíru povedl. Velice sympatický výkon. Před zápasem jsem tipoval rozdíl tří branek, ale jsem rád, že jsem se mýlil.

Bolomsson85

mna by zaujimalo s akými pokynami isiel na ihrisko Asesnio, kedze sa pohyboval casto velmi hlboko, a takmer sa nestretol s loptou, najvacsi gol kde som nevedel ci sa smiat alebo ist vracat bolo ze takmer vsetky lopty smerovali na Vasqueza, ktory sa snazil stale centrovat do vapna, ON ktory ma najhrosie centry s celého tymu (vratane realizacneho Smajlík 3 ) hlavne preco mi hrame centrovane lopty preboha? od zaciatku zapasu bola citit nervozita s domácich vysledkov ktora sa na plno prejavila 10 minut

pdreal

pred koncom ked sme mali zabrat a miesto toho to bola faza kde sme boli tak zbrkly ze sme vacsinu casu len nahanali hracov betisu ktory v tej chvili v maximálnej pohodicke drzali loptu ...

pdreal
Coklo - 21.09. Odpovědět

Smajlík 3 ajajajaj Smajlík 3 nevadí, ztráta na vedoucí celek 7bodů na začátku sezony nevadí, pohoda jde se dále, jediné co mě mrzí že nepadl alespon gol, protože by se tím překonal ten rekord, takhle jsme se zastavili u Santosu, ale tak co, alespon to hoši nebudou mít už v hlavě a pojede se od nuly, snad příjde zas dlouhá šnůra, jsem rád že tohle zaškobrtnutí přichází takto brzo v sezoně, čím dřív po těch výhrách v LM tím líp a dřív zas hoši začnou pořádně hrát.

Coklo

Betis hrál mimochodem hezkej fotbal a dařilo se jim i dobře kombinovat i bránit, trocha štěstí chybělo, pár tyček tam bylo. Každopádně barcelonu teď čeká v nejblizsi dobe venku Atletico, Bilbao, Sevilla, Valencie, očekávám taky nějakou remízku a ztrátu bodů.

Coklo

Chybělo stesticko, penalticka nebo golek z ofsajdu. Na hracích realu bylo vidět ze nechapali proč se nepiskala aspoň penalta. Příště Papa Peres musí otevřít kouzelný měšec

Konečně si můžeš zanadávat viď buzničko? No jen si to uží ty teploušku ušatý Smajlík 1

Coklo

Jinak tu nikoho timhle nenasereš Smajlík 1 aspon mě určitě, jsem ještě do ted plnej štěstí z obhajoby ligy mistrů jako první tým historie a 12ctá trofej Smajlík 1 Smajlík 1 Tenhle rok ať dopadne jakkoliv. až ten příští rok začnu zas pořádně fandit. Smajlík 1

Coklo

Prosimte nedival jsem se, ale slyšel jsem ze Ronaldo nehrál. On má pořad stopku?? Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Očividně tomu nerozumíš, to nevadí :)

eldZii

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

triceee
buro - 21.09. Odpovědět

ahah teba tu bolo treba, len sa trosku bojim aby ten primitiv 12players nezinfarktoval alebo neskoncil na psychiatrii - to by som mu neprial... kazdopadne ti fandim len kvoli tomu, ze ma z toho henten nedorobek neskutocne nervy a snazi sa hrat na vyrovnaneho Smajlík 15