Zpět na » Primera Division » Pepe zkritizoval fanoušky Realu Madrid

Primera Division - Pepe zkritizoval fanoušky Realu Madrid

Pepe zkritizoval fanoušky Realu Madrid © marca.com - Pepe v dresu Realu Madrid

0

Líbilo se

09.09. - Deset let v jednom týmu je dlouhá doba a loučení někdy nebývá jednoduché. Ani obránci Pepemu se z Realu Madrid, kde strávil přesně takovou část své kariéry, moc nechtělo. Nicméně nedomluvil se na smlouvě a nakonec vzal zavděk angažmá v tureckém Besiktasi.

Ještě při svém loučení v emotivních prohlášeních nostalgicky vzpomínal na všechno dobré, co na San Bernabéu, potažmo v Madridu, zažil. „Strávil jsem tu deset nádherných let. Narodily se tu mé dvě dcery. Vyhráli jsme tři ligové tituly a tři Ligy mistrů,“ zavzpomínal tehdy Pepe.

A nezapomněl ani vychválit fanoušky, kteří chodily na tribuny osmdesátitisícového kotle. „Miluji nejen Real Madrid, ale také jeho fanoušky,“ uvedl portugalský stoper.

Jenže jak se říká, koho píseň jíš, toho píseň zpívej. Tímto motem se asi Pepe řídil na sto procent, protože z tureckého angažmá vzkazuje, že fanoušci Realu vlastně nestáli za nic a ti nejlepší jsou v jeho Besiktasi.

„Fanoušci Besiktase jsou fantastičtí. Když jsem byl v Realu Madrid, museli jsme se vlastně motivovat sami, abychom mohli hrát. Fanoušci nebyli tak emotivní. Tady je hráč mnohem víc namotivovaný, aby mohl dobře odvádět svoji práci,“ uvedl.

Takovéto prohlášení fanouška Realu asi zamrzí a snad Pepe pozná tamější horkokrevné fanoušky jen z té přívětivé stránky. V Turecku totiž nebývá nic výjimečného, kdy po pár neúspěších hráči musí před svými fanoušky prchat ze stadionu v policejním doprovodu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 09.09. Odpovědět

je všeobecně známo že fans madridu jsou povětšinou mentálně zaostalí kreténi co píchaj vlastní sestry..něco jako v anglii liverpool

Wazz
M1Ozil - 09.09. Odpovědět

Nieco ako Giggs ked klati bratovu zenu?

M1Ozil
FCBzUSA - 09.09. Odpovědět

Kamo dobrej koment Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

FCBzUSA
FCBzUSA - 09.09. Odpovědět

Sranda Smajlík 3

FCBzUSA
Pure - 09.09. Odpovědět

Niceeeee

Pure

to vazne Giggs spravil? Smajlík 3 Smajlík 3 Som ani nevedel Smajlík 2

TerrysBlueArmy

a to dlhe roky Smajlík 5 Smajlík 5

elpresident3
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články