Zpět na » Primera Division » Arda Turan přeci jen opouští Barcelonu

Primera Division - Arda Turan přeci jen opouští Barcelonu

Arda Turan přeci jen opouští Barcelonu © as.com - Arda Turan

0

Líbilo se

08.09. - Tak nakonec přeci jen. Celou dobu se mluvilo o možném odchodu záložníka Ardy Turana z Barcelony, kde nepasoval novému kouči Valverdemu do koncepce. Ovšem jeho vysoké finanční nároky odrazovaly jednoho zájemce za druhým. Až za pět minut dvanáct se zadařilo.

Arda Turan měl být hlavním aktivem barcelonského klubu na přestupovém trhu, ještě předtím než došlo na astronomický přestup Neymara. Nepočítalo se s ním. Zato s penězi z jeho přestupu ano. Jenže nebylo kam ho upíchnout, nikdo nebyl ochoten uhradit platové požadavky, které turecký fotbalista měl.

Ani kluby z Premier League, které zas tak hluboko do kapsy nemívají, Čínu odmítal naopak sám hráč. Nejvážnější alternativou se proto nakonec stával turecký Galatasaray, celek, v němž dlouhou dobu působil (v letech 2005-2011).

Jenže ani klub z Istanbulu nebyl schopen platit tučnou Turanovu výplatu a proto se zdálo, že se všechny únikové cesty uzavřou a Arda bude dál užívat kariéru na Camp Nou.

Ale v poslední den přestupového termínu v turecké lize na přesun došlo. Podle informací ze španělských médií se Arda Turan přestěhuje přeci jen do Galatasaray na dvouleté hostování. Po skončení hostování bude mít Arda na Camp Nou smlouvu ještě na jeden rok.

V každém případě se dá očekávat, že celá operace bude pro barcelonský klub další z řady velice nevýhodných, neboť se postará o větší část Turanovy gáže.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 08.09. Odpovědět

že by to s tím katalánským referendem bylo přece jen tak reálný ,že ty největší křiváci se už poroučí z klubu? začíná to bejt divný

Wazz

Vím ze každý vidí jen ,,triple,, který s týmem dosáhl (spis tým dosáhl) ale LE dotáhl Barcelonu do krize v které je. To on odriznul akademii, to on si přivedl hráče jako Mathieu, Turan, Gomes, to on vytvořil v týmu divnou náladu... Každý nadává na vedení, ale největší chyba vedení je v tom, ze dovolilo LE být trenérem

FotbalFan

Mě už začíná být Barcelonských fanoušku skoro líto...

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články