Zpět na » Primera Division » Barcelonská faux pas na pokračování: Prezident oznámil dohodu na smlouvě Iniesty, který o ní však neví

Primera Division - Barcelonská faux pas na pokračování: Prezident oznámil dohodu na smlouvě Iniesty, který o ní však neví

Barcelonská faux pas na pokračování: Prezident oznámil dohodu na smlouvě Iniesty, který o ní však neví © marca.com - Andrés Iniesta

3

Líbilo se

06.09. - Vedení fotbalové Barcelony se teď motá v bludném kruhu přehmatů a nešťastných vyjádření. Po kauze Neymar, kvůli níž v očích fanoušků generalita katalánského klubu hodně poklesla, přes nevydařený závěr přestupového okna, se rýsuje na obzoru další trapas, tentokrát kvůli kapitánovi Andrési Iniestovi a jeho nové smlouvě.

Jak dlouho nebylo o vedení Barcelony slyšet v době, kdy bylo všechno v cajku a azulgranas sklízeli tituly jak na běžícím pásu, tak o to častěji se klubové představenstvo a jeho kroky probírají v médiích nyní.

Jedním z prvních faux pas bylo vyjádření člena klubového vedení v průběhu července na v tu dobu ještě domnělý přestup Brazilce Neymara, kdy uvedl že hráč na 200 procent zůstane v klubu, přitom v kabině už bylo dávno jasné, že Barcelona o svůj klenot přijde.

Další nevoli musela direktiva klubu z Camp Nou vyslechnout po skončení přestupového okna, kdy slibovala jednu, ale možná dokonce i dvě posily do kádru. Ovšem nakonec nepřišla ani jedna.

A špatné světlo na to, jak pracuje vedení Barcelony, vrhá i historka posledních hodin. Bylo to včera, kdy prezident klubu oznámil, že je předběžně dohodnut s kapitánem týmu Andrésem Iniestou na novém kontraktu.

Ten stávající totiž vyprší záložníkovi příští léto a rojí se spekulace, podle nichž by oblíbený hráč mohl přestoupit do jiného klubu. Zadarmo. Zájem projevil údajně Juventus. „Už jsme předběžně domluveni a očekáváme, že během následujících týdnů by se mělo vše konkretizovat,“ uvedl včera prezident klubu Bartomeu.

Jenže samotný hráč tuto dohodu překvapivě popřel. „Ne“, jednoznačně odpověděl všem novinářům, kteří na hráče čekali na barcelonském letišti po příletu z reprezentačního utkání v Lichtenštejnsku a ptali se ho právě na to, jestli už je dohodnut na novém smluvním závazku.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dalko - 06.09. Odpovědět

Tieto clanky sa mi uz zdaju byt riadne nafuknute. Iniesta povie NIE a clanok je na svete

dalko
Pure - 07.09. Odpovědět

Dost sa do Barcelony rype pretoze ma blbe obdobie. Takze podobne blbe clanky sa budu objavovat. Proste ked je niekto na zemi tak sa donho kope kym to dava.

Pure
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články