Zpět na » Primera Division » Neymar se vysmál prezidentovi Barcelony

Primera Division - Neymar se vysmál prezidentovi Barcelony

Neymar se vysmál prezidentovi Barcelony © FotbalPortal.cz - Neymar a prezident Barcelony

2

Líbilo se

06.09. - Polemický odchod brazilského útočníka Neymara neneslo vedení barcelonského klubu úplně s klidným srdcem. Nepočítalo s tím, že by někdo mohl zaplatit kompletní výkupní klauzuli, která převyšovala 200 milionů eur. Prezident klubu Bartomeu o tom pohovořil v rozhovoru pro španělská média. Jedna z jeho odpovědí ale namíchla dnes již hráče PSG, který na ni hned reagoval na Instagramu příspěvkem, v němž naznačil, co si o nejvyšším muži azulgranas myslí.

Jedna věta, kterou prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu vyslovil v rozhovoru pro španělská média, stačila, aby Brazilec Neymar, někdejší hráč Barcelony, dnes již ve službách Paris SG znovu atakoval nejvyššího představitele katalánského velkoklubu. Tak, jak už to nedávno udělal v mixzóně po utkání francouzské ligy.

To bylo 20. srpna, když uvedl, že je „velmi smutný z barcelonského představenstva“.

„Nejsou to lidé, kteří tam mají být. Barca si zaslouží mnohem víc,“ atakoval direktivu azulgranas. A ve slovní přestřelce pokračoval včera.

„Udělali jsme chybu, když jsme příliš Neymarovi a jeho otci věřili,“ byla věta prezidenta Barcelony, která vyprovokovala Brazilce k další reakci.

„Tenhle prezident je vtip,“ napsal Neymar do komentářů. Reakce, která dokazuje, že vztahy mezi Brazilcem a vedením Barcelony mají po letním vlnobití do ideálu hodně daleko.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 06.09. Odpovědět

Bartomeu musí mít nervy v kýblu a snaží se to maskovat nebo je to absolutně vymaštěnej imbecil.

Kadim

zober si to tak Real ma Pereza, Barca má Bartomeua Smajlík 5 Smajlík 5

elpresident3
Kadim - 06.09. Odpovědět

To jo, Peréz je určitě kunda, ale aspoň drží hubu.

Kadim
dalko - 06.09. Odpovědět

Myslim ze barca by sa na to mala pizerat pozitivne. Zarobili na prestupoch okolo 70mil eur a teda mozu znacne znizit svoj dlh. Navyse dostanu priestor odchovanci ktorym vdaka minutam strsbenym na ihrisku stupne hodnota. A navyse stale maju mrssiho a suareza s ktorymi vzdy mozu bojovat o tituly

dalko

ale z dua Suarez-Messi je zrejme predajný len ten konohrýz

elpresident3

Bartomeu je slabá ukňouraná slepice a Neymar Junior i Senior jsou gipsy první třídy. A tady ta šaškárna stála 200 mega EUR. No není to supr?

Bal-lack
Pure - 06.09. Odpovědět

Je

Pure
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články