Zpět na » Primera Division » Podrobnosti Jamesova hostování v Bayernu odhaleny. Na kolik si přijde Real a samotný hráč?

Primera Division - Podrobnosti Jamesova hostování v Bayernu odhaleny. Na kolik si přijde Real a samotný hráč?

Podrobnosti Jamesova hostování v Bayernu odhaleny. Na kolik si přijde Real a samotný hráč? © FotbalPortal.cz - James Rodríguez

3

Líbilo se

20.08. - James Rodríguez opustil milovaný Madrid, aby si zahrál víc než na San Bernabéu. Hned od počátku ale byla celá operace cejchována jako nevýhodná pro Real, byť dlouho nebyly známy konkrétní sumy celé transakce. Diskutovalo se o tom, kolik vlastně Bayern Realu zaplatil. Až deník Der Spiegel nedávno odhalil skutečné cifry transakce.

James Rodríguez na dva roky - zatím - vyměnil bílé triko Realu Madrid za červené mnichovského Bayernu. Nechtěl vysedávat na lavičce a víc se zapojit do hry pod trenérem Ancelottim, který na něj ve Španělsku během společného působení v Madridu sázel. Vedení obou klubů dohodlo hostování s klauzulí na trvalý přestup.

Zpočátku se spekulovalo, že Bayern bude muset tuto klauzuli uplatnit povinně. Ale není to tak. V roce 2019, pokud to tedy vedení bundesligového giganta uzná za vhodné, zaplatí Realu Madrid sumu 42 milionů eur.

Už teď ale samozřejmě Real z hostování profituje. Nejenže ušetřil hráčův plat, ale vyinkasuje i za každou ze dvou sezón částku 6,5 milionů eur. Apropo, co se týče Kolumbijcova platu, tak ten si v Allianz Areně přijde měsíčně na 541.670 eur měsíčně, čímž se stane jedním z nejlépe placených hráčů Mnichovanů.

Pro Jamese jsou kromě toho připraveny ještě lákavé bonusy, pokud se mu bude dařit v produktivitě. Za dvanáct gólů v oficiálních zápasech dostane 250.000 eur a stejnou částku obdrží i v případě, že zaregistruje dvacet finálních přihrávek na gól.

A na prázdno pochopitelně nevyjde ani proslulý agent Jorge Mendes, který celý obchod zprostředkoval. Za to si přijde na 2 miliony eur. Slušné.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Pure - 20.08. Odpovědět

Takze vlastne ak bude hrat na prd, vrati sa do Realu a o dva roky starsi. Akurat ze rocne pridu o 6.5 mega plus (co je snad samozrejme) jeho plat. Stale mi to pride ako vyhodny obchod pre Bayern.

Pure

Zas na druhou stranu - pokud se chytne, tak ho Real nemusí Bayernu chtít prodat. To by byla zas výhra pro Real, protože by se vrátil za dva roky, a to už by teoreticky mohl mít místo v základní 11, pokud by se doopravdy chytl

sonnyblack

Od toho je tam opce, v tom případě si může vybrat Bayern, pokud ho bude chtít a zaplatí 42mil eur, je jejich.

LampardVIII
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články