Zpět na » Primera Division » Hrábne Barcelona po lacinější alternativě? Dembélé a Coutinho se zatím nehýbají

Primera Division - Hrábne Barcelona po lacinější alternativě? Dembélé a Coutinho se zatím nehýbají

Hrábne Barcelona po lacinější alternativě? Dembélé a Coutinho se zatím nehýbají © express.co.uk - Coutinho, Dembélé...Který z nich skončí v dresu Barcelony?

3

Líbilo se

18.08. - Dny letí jako splašené, v neděli Barcelona vstoupí do ligové sezóny, ale co se týče posil, tak zatím ticho po pěšině. Tedy co se týče očekávaných posil, do nichž se vší úctou Paulinho, Deulofeu ani Semedo nepatřili. Coutinho ani Dembélé zatím neučinili směrem ke Camp Nou ten rozhodující krok a tak azulgranas začínají studovat i možné alternativy. Samo sebou že lacinější.

Coutinho 100 milionů eur, Dembélé 150. Tedy orientačně. Ani tak to ale pro vedení barcelonského klubu nejsou částky, které by bez váhání vyplatilo a ještě poděkovalo. Tady se diskutuje a jedná, co nejvíc snížit částku, protože Barcelonu, která se topí v penězích po přestupu Neymara chce, s prominutím, každý podojit.

Jenže je dost dobře možné, že nevyjde ani jedna z nabízených alternativ a Barcelona se bude muset chytit záložní varianty. Řeč už byla o Di Maríovi a nyní přišel na přetřes další hráč z hlavního města Francie - Němec Julian Draxler.

Ten podle deníku Mundo Deportivo není v PSG spokojený s tím, jak k němu přistupují a proto měl požádat agenta Rogera Wittmanna, aby se případně poohlédl, kde by o něj byl zájem. A zástupce agentury Rogon znovu zaklepal na barcelonskou bránu, protože tuší, jaké mají azulgranas problémy přivést náhradu za Neymara. Učinil už v případě zmíněného Di Maríi.

Těžko ale říct, jak by barcelonští příznivci přijali fakt, že vedení platí za přestup hráče klubu, který odlákal z kabiny Neymara. Navíc PSG prý považuje hráče za klíčového ve svém projektu. Logicky. Aby nesnížilo jeho cenu. Chce co nejvíce získat zpět z jeho lednového přestupu, který stál kolem 40 milionů eur.

Nicméně francouzský deník L‘Equipe měl naopak překvapivě sdělit hráči, že s ním nepočítá a aby si hledal angažmá.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Boca - 18.08. Odpovědět

Jak píšeš.To radši nic.Za Coutinha 100 éček ješte beru,ale vydírat se a platit za hráče,kterej stál Borusii minulej rok 20.mil a chtít za nej po roce 130 by byla hloupost.Dát šanci mladejm a i kdyby se nic nevyhrálo tak si to časem sedne a půjde to nahoru.

Boca

raději nikoho, to si sedne..chce to nějaký zápas vyhrat, trochu se sehrát.. a hlavně psychicky se povzbudit..pak to půjde. půl výkonu je jen o hlavě.. At udělají za ty prachy pořádnou týmovou párty, je potřeba stmetit partu Smajlík 2 Smajlík 2

Thiago_A
Zyone - 18.08. Odpovědět

Draxler je výbornej talent, na stranach nevyužitej, ale furt lepší než Deulofeu.
Spíš se divím, proč nekoupili místo Paulinha, Goretzku. Končí mu na konci sezony smlouva, tak by stál rozhodně levnějš.

Zyone

Za ty prachy by muselo nakoupit tolik kokeše, že by se v něm topili i Messiho děti.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články