Zpět na » Primera Division » Dembélé na cestě do Barcelony? Bild zachytil hráče, jak se stěhuje

Primera Division - Dembélé na cestě do Barcelony? Bild zachytil hráče, jak se stěhuje

Dembélé na cestě do Barcelony? Bild zachytil hráče, jak se stěhuje © thesun.co.uk - Půjde Dembélé do Barcelony?

1

Líbilo se

16.08. - Pohnuli se věci kolem Dembélého a jeho možného přestupu do Barcelony kousek kupředu. Dle německého bulvárního deníku Bild ano. Fotoreportéři tohoto plátku totiž zachytili francouzského útočníka Borussie Dortmund, jak nakládá velké množství věcí do svého auta, stylem, který připomíná „velké“ stěhování.

Barcelona chce Dembélého. Tlak ze strany fanoušků na to, aby konečně přivedla posilu na volné místo uvolněné Neymarem, po prohře s Realem Madrid minulou neděli ještě vzrostl. Barcelona už jednala s vedením bundesligového klubu, které ale odmítlo hráče uvolnit.

„Borussia jednala s Barcelonou o jeho přestupu. Zástupci FC Barcelona předložili nabídku, která ovšem neodpovídala hráčovým výjimečným kvalitám a ceně, kterou si představuje Dortmund. Ostatně ani aktuální ekonomické situaci na trhu. BVB ji zamítlo,“ znělo komuniké německého klubu.

Ba co víc, nejenže odmítlo nabídku, ale Ousmaneho dočasně vyřadilo z kádru kvůli odmítavému postoji hráče účastnit se tréninků a komunikovat s klubovou direktivou.

Podle zdrojů zasvěcených do celé transakce už Barcelona dohodla s Dortmundem přestupovou částku 90 milionů liber, nicméně potíže prý nastaly, když přišla řeč na bonusy. Borussia by na nich chtěla získat dalších 27 milionů liber.

Jak ale dnes uvedl německý deník Bild, Barceloně možná svitla malá naděje. Reportéři zmíněného periodika totiž vyfotili francouzského fotbalistu, jak si balí velké množství kufrů a tašek do svého Mercedesu A-Class a vydává se na cestu neznámo kam. Že by do Barcelony?

Dortmund si stanovil hraniční limit pro uskutečnění transakce 26. srpna. Pokud se do té doby nenajde řešení, hráče nikam nepustí. Paradoxně loni měla Barça možnost Dembélého koupit z Rennes za 15 milionů eur. Neudělala to, ale zčásti i proto, že Dembélé nechtěl do klubu, kde by za MSN sedl na lavičce.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tommy909 - Včera 07:57 Odpovědět

No do Ačkového mercedesu sa fakt vmestí skutočne velké množstvo vecí :D

Tommy909
CPuyol - 16.08. Odpovědět

Jede do Barcelony. Pro jistotu pojede v noci, ať ho nechytnou po cestě.

CPuyol
Kadim - 17.08. Odpovědět

Smajlík 3 A pojede na nějakym návěsu kamionu nebo jak? Aby ho vůbec na hranicích pustili.

Kadim
CPuyol - 17.08. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

CPuyol

Dembelej dobrej, moc mlade na to hrát ale za Barcelonu základ. Místo Neymara nevím nevím, v budoucnu moooožná že bude hodně dobrej, ale to se dá říct i o Comanovy z Bayernu, myslím že je jeste lepsi nez Dembele.

12players

beztak ho vyfotili když jel z kauflandu..plný kufr a místo toho že vybaloval nákup napsali že balí na cestu do barcy Smajlík 2

Thiago_A

Ještě před pár rokama by tahle fotka evokovala si myslet, že tam ti pánové něco kradou... Smajlík 2

Bal-lack

Refereelona

12players
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články