Zpět na » Primera Division » Eto´o: Nejsem připraven

Primera Division - Eto´o: Nejsem připraven

0

Líbilo se

21.02. - Samuel Eto´o, útočník FC Barcelona vysvětlil, proč nenastoupí v dnešním osmifinálovém zápase Ligy Mistrů proti anglickému FC Liverpool. Ještě se necítí úplně zdráv.

Kapitán kamerunské reprezentace není v kádru, který dnes podstoupí první ze dvou zápasu o postup do čtvrtfinále nejprestižnější evropské fotbalové soutěže, přestože některé zprávy informovaly o tom, že už by měl být připraven hrát.

Po zranění menisku v zápase Champions League proti Werderu Brémy loni v záři chyběl Eto´o svému klubu čtyři měsíce. První zápas po zranění odehrál nedávno proti Osasuně. Jeho návrat byl velmi očekávaný, Barca měla ze začátku problém s jeho absencí, hlavně v produktivitě. Pak ho gólově zastoupil Javier Guardiola, jenž se rozehrál do velké formy.

To, že se Eto´o neobjevil v seznamu 18-ti lidí, jež mohou dnes večer zasáhnout do boje proti Liverpoolu, způsobil velký rozruch nejen kolem Nou Campu.

Eto´o to však brzy vysvětlil: "Pro tento okamžik ještě nejsem připraven. Chci se vrátit do hry, ale až budu stoprocentně fit, a to teď nejsem."

Dále ještě konstatoval: "Samozřejmě jsem to nejdřív vysvětlil trenérovi, řekl jsem mu, jak se cítím. Vždy chtěl slyšet můj názor."

Po výpadku Samuela Eto´a má Frank Rijkard dilema, koho postavit k dalšímu navrátilci Lio Messimu. V úvahu připadají Eidur Gudjohnsen nebo Javier Saviola.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články