Zpět na » Primera Division » Cristiano se svěřil spoluhráčům: Odcházím z Realu, není cesty zpět

Primera Division - Cristiano se svěřil spoluhráčům: Odcházím z Realu, není cesty zpět

Cristiano se svěřil spoluhráčům: Odcházím z Realu, není cesty zpět © as.com - Cristiano Ronaldo

9

Líbilo se

17.06. - Je kolem toho pořádný poprask. Nakolik jde o bulvární kachnu? Je na posledních prohlášeních o tom, že Cristiano Ronaldo chce opustit madridský Real něco pravdivého? Možná něco ano, protože na srazu portugalské reprezentace se měl hráč svěřit svým spoluhráčům.

Cristiano Ronaldo je rozhodnutý opustit Španělsko, tedy jinými slovy odejít z Realu Madrid, klubu s nímž letos získal čtyři trofeje. Důvody nejsou sportovního charakteru. Portugalský útočník cítí, že se s ním ve Španělsku špatně nakládá a takto svoji aktuální situaci vyložil i svým reprezentačním spoluhráčům, s nimiž se soustředí na Konfederační pohár, který pro Portugalsko začne v neděli zápasem s Mexikem.

„Odcházím z Madridu, jsem rozhodnutý. Není cesty zpět,“ cituje španělský deník Marca slova Cristiana Ronalda, která měl pronést poté, co deník A Bola zveřejnil informaci o tom, že CR7 má v úmyslu opustit Madrid.

Cristiano Ronaldo se necítí dostatečně podporován klubem v otázce kauzy nedávno provalené obžaloby daňových úniků, kdy měl španělský stát připravit na daních o téměř 15 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pdreal - 17.06. Odpovědět

chcel by som tomu verit Smajlík 3

pdreal
COKO - 17.06. Odpovědět

Pokud by odešel jinam, např. do Anglie, platil by zákon který mají ve Španělsku nebo v Anglii? V takových věcech se fakt nevyznám a pokud by platil zákon země do které by odešel, tak by určitě neriskoval to, že si posedí v chládku.

COKO
Zyone - 17.06. Odpovědět

Proč by měl posedět si v chládku ? Smajlík 2

Zyone
COKO - 17.06. Odpovědět

Protože pokud se to bude vyšetřovat jako u Messiho - což asi ano, za což by dostal pár měsíců trest - což asi ano, tak v jiné zemi by ho zákon nechránil tak jako ve Španělsku.

COKO
Hori - 17.06. Odpovědět

V první řadě o žalobě uvažuje (pokud jí už nepodal) španělský státní návladní, ne anglický nebo kterýkoli jiný, takže jeho jiné angažmá nemá na to vůbec vliv Smajlík 1 a pokud by i přes to podal žalobu třeba anglický státní zástupce (což je hodně nepravděpodobné, spíš až nemožné), tak by se to podle mě soudilo v Anglii, ale řídilo by se to španělským právem, protože údajně krátil daně Španělsku Smajlík 7

Hori
COKO - 17.06. Odpovědět

Díky za objasnění Smajlík 1

COKO
balmain - 18.06. Odpovědět

jak jste na tohle prosím vás příšli? je to uplně jedno, kde se nachází, soudilo by se to ve Španělsku podle Španělskýho práva, popř. v Portugalsku podle portugalskýho, protože předpokládám, že Portugalsko uplatňuje v trestním právu i princip personality vedle principu teritoriality..

balmain

To je jasný že by se to soudilo španěským právem když to provedl ve Španělsku, nejde ho trestat anglickým právem který je třeba přísnější nebo i kdyby bylo mírnější, prostě to nedává logiku, když to neprovedl v Anglii. Navíc mu hrozí 7let, to už by si poseděl. A je hodně divný že ho zažalovali přímo z Madridu, jak kdyby ho chtěli vyštípat tak jakože nenápadně aby se neřeklo že Legendu už netřeba. Smajlík 10

12player

Ač neznalý portugalského právního pořádku tak si dovolují tvrdit, že v Portugalsku by se to zcela jistě nestihalo. Jednoduše proto, že v Portugalsku nebude věc vůbec trestným činem, protože předpokládám, že nekratil daně ve vztahu k Portugalsku, nýbrž Spanelsku;-) Jinak ve vztahu k trestninu stíhání a případnému trestu Ronalda je úplně jedno jestli někam odejde nebo ne Smajlík 7

FotbalFan

To je zase divadelník...hlavně,aby nenapadlo někoho v United dávat 180 mil. eur za 32 hráče...

RoyKeane

Proč by ne, za ,,nejlepšího hráče světa,,??? Smajlík 2 Smajlík 2

FotbalFan
DeviI - 17.06. Odpovědět

Smajlík 2

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články