Zpět na » Primera Division » Palop zachránil obhájce

Primera Division - Palop zachránil obhájce

0

15.03. - Obhájce trofeje, Sevilla FC postoupil s pořádně odřenýma ušima do čtvrtfinále poháru UEFA. V průběhu utkání totiž dvakrát prohrával a vyrovnávací gól, který znamenal prodloužení, vstřelil hlavou brankář Andres Palop v devadesáté minutě zápasu. Také Espanyol postoupil dál.

Ĺ achtar Doněck měl obhájce titulu na lopatkách a ještě chvilku před koncem vedl ukrajinský celek 2:1, což znamenalo postup. V samém závěru utkání však vyrovnal brankář Palop a v prodloužení dokonal dílo zkázy pro domácí Uruguayec v dresu Sevilly Chevanton. V zítřejším osudí v Glasgowě tak bude mít Ĺ panělsko hned tři zástupce, Espanyol si totiž hladce poradil s izraelským týmem Maccabi Haifa, když o osudu utkání Pericos rozhodli během osmi minut druhé půle.

Ĺ achtar Doněck - Sevilla FC 2:3 v prodloužení (2:2, 0:0) první utkání 2:2, postupuje Sevilla

Góly: 48.Matuzalem 1:0, 53.Maresca 1:1, 82.Elano 2:1, 90.Palop 2:2, 105.Chevantón 2:3

Doněck: Shust - Gay, Kucher, Chyrynskyj, Ĺ evčuk (44.Rat) - Fernandinho, Lewandowski, Matuzalem (84.Duljaj), Rodriguez - Bielik (64.Elano), Marica

Sevilla FC: Palop - Dani Alves, Javi Navarro (81.Duda), Escudé, Dragutinovič - Hinkel (57.Puerta), Maresca, Poulsen, Adriano (57.Chevantón) - Kanouté, Luis Fabiano

Espanyol Barcelona - Maccabi Haifa 4:0 (0:0) první utkání 0:0, postupuje Espanyol

Góly: 52.De la Peňa 1:0, 59.Tamudo 2:0, 60.Luis García 3:0, 90.Pandiani 4:0

Espanyol: Iraizoz - Chica, Torrejon, Jarque, David García (65.Lacruz) - Luis García, Moises, De La Peňa (74.Ito), Moha - Pandiani, Tamudo (65.Rufete)

Maccabi: Davidovitch - Meshumar, Keinan, Harazi, Magrashvili (73.Keise) - Boccoli, Gazal (63.Arbeitman), Xavier, Rafaelov (69.Melikson) - Katan, Colautti