Zpět na » Primera Division » Real Madrid zveřejnil atraktivní soupeře pro letní přípravu: Mourinho, Messi, Pep

Primera Division - Real Madrid zveřejnil atraktivní soupeře pro letní přípravu: Mourinho, Messi, Pep

Real Madrid zveřejnil atraktivní soupeře pro letní přípravu: Mourinho, Messi, Pep © FotbalPortal.cz - Na Real Madrid čeká atraktivní příprava

1

Líbilo se

22.03. - Real Madrid bude mít v létě hodně kvalitní protivníky, kteří otestují jeho připravenost na nadcházející sezónu. Během prázdninových měsíců se totiž v rámci International Champions Cup střetne nejen s Barcelonou, ale také z oběma kluby z Manchesteru.

Real Madrid už zná své soupeře v prestižním turnaji International Champions Cup 2017, který se tradičně odehrává v letních měsících v USA a pro přední kluby fotbalové scény slouží zároveň jako kvalitní zápasová příprava před novou sezónou.

Zápasy, které Bílý balet na americkém kontinentě čekají, jsou opravdovou lahůdkou pro všechny fajnšmekry. Nejprve se totiž po absolvování osmidenního tréninkového cyklu v Los Angeles utká 23. července na Levi‘s Stadium v San Franciscu s Manchesterem United.

Půjde tak o pikantní střetnutí Josého Mourinha se svým bývalým týmem, v němž má nadále své přátele (prezident Pérez, Modrić, Varane), ale také odpůrce (Ronaldo, Ramos, Benzema). Neméně atraktivní bude souboj s Davidem de Geou, brankářem, jehož mají v hledáčku Los Blancos delší dobu.

O tři dny později, 26. července se v Los Angeles uskuteční duel mezi Realem Madrid a Manchesterem City.

Třetím přitažlivým soubojem bude už delší dobu avizované El Clásico mezi Realem a Barcelonou, které se odehraje v Miami na Hard Rock Stadium 29. července.

V jednání je ještě čtvrtý duel proti výběru hvězd severoamerické soutěže MLS, který by se měl uskutečnit 2. srpna v Chicagu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ahoj, mám tady časově omezenou akci zejména pro sportovní fanoušky. DIGI TV rozdává svou novou službu přes internet, DIGI2GO na 14 dní zdarma, bez dalších závazků. Je to s balíčkem MAXI, takže tam bude o víkendu Premier League a La Liga, HBO a další. Koukat se dá přes mobil, tablet, TV nebo PC. Pokud si to chcete někdo vyzkoušet, stačí kliknout a vyplnit formulář https://www.superfotbaldigitv.cz/ a zadat akční kód "FREEDIGI" do 24.3. Tak ať Vás to baví :)

anatolyj
WyQinac - 22.03. Odpovědět

sakra :( to asi nebudou letos na audi cupu, nebo snad jo, doufam ,chtel bych vyrazit

WyQinac
Kuzma - 23.03. Odpovědět

Taky čekám na soupisku pro Audi cup. Smajlík 7

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články