Zpět na » Primera Division » Lístky na finále Ligy mistrů drahota? Těm na americké El Clásico nesahají ani po kotníky

Primera Division - Lístky na finále Ligy mistrů drahota? Těm na americké El Clásico nesahají ani po kotníky

Lístky na finále Ligy mistrů drahota? Těm na americké El Clásico nesahají ani po kotníky © FotbalPortal.cz - El Clásico v Miami bude dost drahé

3

Líbilo se

22.03. - Lístky na finále Ligy mistrů, které se letos na začátku června bude konat ve velšském Cardiffu, nebudou rozhodně nijak levnou záležitostí. Fanoušek, jenž se bude chtít na atraktivní duel podívat naživo, bude muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Ovšem s cenami lístků, které oznámili organizátoři El Clásica, zápasu mezi Realem a Barcelonou, jež se uskuteční v americkém Miami, se to vůbec nedá srovnávat.

Letos v létě se chystá velká fotbalová lahůdka. V rámci tradičního letního přípravného klání hraného pod hlavičkou International Champions Cup se totiž odehraje jeden z nejatraktivnějších duelů vůbec.

Real Madrid se střetne s Barcelonou. Ovšem ne ve Španělsku, ale poprvé v historii na území Spojených států, konkrétně v Miami na stadionu Hard Rock Stadium.

A na výjimečné události chtějí očividně co nejvíce vydělat promotéři celé akce. Ceny lístků nastavily do astronomických výšek. Tyto totiž téměř devítinásobně překonají cenu vstupenek na finále letošního ročníku Ligy mistrů.

Lístky na Hard Rock Stadium k sezení totiž začínají na sumě 520 liber, zatímco nejlevnější lístky na poslední utkání Champions League sezóny 2016-17 stojí 60 liber.

Nejdražší lístky na stadion Millenium v Cardiffu mají hodnotu 390 liber, na El Clásico v Miami 3600 liber. Také vstupenky k stání na americký souboj mezi Realem a Barcou jsou hodně přemrštěné - za 160 liber.

Utkání na Hard Rock Stadium mezi Realem a Barcelonou se hraje 29. července v 19.30.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ahoj, mám tady časově omezenou akci zejména pro sportovní fanoušky. DIGI TV rozdává svou novou službu přes internet, DIGI2GO na 14 dní zdarma, bez dalších závazků. Je to s balíčkem MAXI, takže tam bude o víkendu Premier League a La Liga, HBO a další. Koukat se dá přes mobil, tablet, TV nebo PC. Pokud si to chcete někdo vyzkoušet, stačí kliknout a vyplnit formulář https://www.superfotbaldigitv.cz/ a zadat akční kód "FREEDIGI" do 24.3. Tak ať Vás to baví :)

anatolyj
COKO - 22.03. Odpovědět

To už levněji vyjde Super Bowl ve vip, šapmanskym a děvkama...

COKO

to je snad chyba 3600 liber Smajlík 2

zdendapr
Coyg - 22.03. Odpovědět

Nevyjde levněji se na to El Clásico zaletět mrknout přímo do Španělska? Smajlík 3

Coyg
WyQinac - 22.03. Odpovědět

pfuuu to je neco, kdyz si amik a chces se jit podivat na zapas a musis jit do smenarny smenit prachy na libry :(

WyQinac
Kadim - 22.03. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kadim
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články