Zpět na » Primera Division » Conte si vyhlédl do Chelsea náhradu za Johna Terryho

Primera Division - Conte si vyhlédl do Chelsea náhradu za Johna Terryho

Conte si vyhlédl do Chelsea náhradu za Johna Terryho © FotbalPortal.cz - Conte si našel náhradu za Terryho

2

Líbilo se

15.03. - BULVÁRNÍK Antonio Conte už přemýšlí nad skladbou svého týmu pro nadcházející ročník, byť ještě neskončil právě probíhající, v němž mají Blues velmi dobře nakročeno k titulu. Jedním z otazníků je post stopera, na němž je nejistá budoucnost Terryho. Italský manažer už si vyhlédl případnou náhradu.

John Terry, legenda londýnské Chelsea, se zřejmě ve svých 36 letech blíží ke konci kariéry na Stamford Bridge, kde mu ostatně za pár měsíců vyprší kontrakt. Jestli bude pokračovat ještě jisté není, nicméně manažer Antonio Conte už se připravuje na život po Terrym.

Podle španělského bulvárního serveru Diario Gol už prý kontaktoval vedení Realu Madrid, zda-li by bylo ochotno jednat o případném přestupu tohoto hráče a kapitána týmu.

Sergio Ramos nicméně prožívá nejplodnější období své kariéry a v letošní sezóně za Bílý balet nastřílel už deset branek, víc než někteří ofenzivně ladění borci. V minulosti bylo jeho jméno několikrát spojováno s přestupem do Anglie, naposledy v roce 2015 v souvislosti s Manchesterem United.

Nicméně poté, co podepsal kontrakt do roku 2020 tyto šeptandy utichly. Aktuální výkupní klauzule Sergia Ramose činí 150 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články