Zpět na » Primera Division » Barcelona nabídne Messimu „čínský plat“. Zůstane?

Primera Division - Barcelona nabídne Messimu „čínský plat“. Zůstane?

Barcelona nabídne Messimu „čínský plat“. Zůstane? © dreamteamfc.com - Leo Messi

0

Líbilo se

07.03. - Jakoby Lionel Messi svými posledními výkony chtěl zpět vrátit časy, kdy se ve sportovních denících víc psalo o jeho fotbalovém umění než o nové smlouvě. Ono ani možná brzy nebude v souvislosti s druhou jmenovanou položkou co řešit, protože barcelonský klub se hodlá plácnout přes kapsu.

Je to pravda. O Messim se v poslední době spíše mluví ve spojitosti s jeho novou smlouvou, která nedává novinářům spát, a čím víc se blíží její konec (červen 2018), tím víc rostou spekulace o možném odchodu argentinského útočníka.

Do toho všeho se navíc poslední dobou začala míchat Čína, respektive finanční moc a síla tamější Superligy. Žurnalisté tak dávají do souvislosti přestup Messiho nejen se silnými kluby Evropy - Chelsea, Manchester United, Manchester City, PSG, ale už i těmi z dalekého východu.

Moc peněz již do této rozjíždějící se soutěže v nepříliš atraktivní oblasti nalákala mnoho hvězd a místní bossové měli v plánu ulovit i tu nejzářivější star - barcelonského Messiho.

Jenže podle deníku Marca se La Pulga nenechá zlákat mamonem a chce zůstat na Camp Nou.

Diskutovalo se o tom, že by mohly problémem být finance, neboť azulgranas už si nemohou, po prodloužení smluv s Neymarem a Suárezem, dovolit další mega výdaje navíc.

Jenže zmíněný deník uvádí, že vedení klubu chce nabídnout Messimu alespoň přibližné podmínky těm, které by měl v Číně. Údajně 581.000 liber týdně.

A kde by na to Barcelona najednou vzala? Podle mínění tohoto média prý stačí sehnat několik sponzorských smluv a je po problému.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

co ještě musí uefalona udělat aby messi zustal v barce ? Smajlík 2 Smajlík 2 kouč jde pryč, plat se mu asi zvedne jak koukám, co jeste chybí, pryc gomez a digne a kvalitní spoluhráči Smajlík 5 Smajlík 5

12players
- 07.03. Odpovědět

Hnus...

To je mazec ty platy hráčů.

Petula96
Kuzma - 07.03. Odpovědět

Messiho plat je cesta do pekel ...

Kuzma

kuzma stejně jako přestupová částka za Pogbu... Smajlík 7

RoyKeane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články