Zpět na » Primera Division » Proč to drhlo mezi Messim a Ibrahimovićem?

Primera Division - Proč to drhlo mezi Messim a Ibrahimovićem?

Proč to drhlo mezi Messim a Ibrahimovićem? © as.com - Messi s Ibrahimovićem

0

Líbilo se

13.02. - Jen jednu sezónu vydržel švédský útočník Zlatan Ibrahimović, jenž momentálně obléká dres Manchesteru United, na barcelonském Camp Nou. Jedním z důvodů byl také jeho kolega z útoku Leo Messi. Marc Ingla, někdejší viceprezident katalánského klubu, prozradil skutečnou příčinu.

Zlatan Ibrahimović strávil na Camp Nou jedinou sezónu. V létě roku 2009 se stal v tu dobu nejdražší posilou azulgranas a čekala ho nevděčná úloha nahradit Samuela Eto´a, který nabral kurz do Interu Milán. Vedení klubu a fanoušci si od urostlého Švéda slibovali hodně.

Nicméně jeho pobyt na Camp Nou skončil zklamáním. Spíše herně a pocitově než výsledkově, neboť i přes velkou kritiku dokázal ve 29 ligových zápasech skórovat hned 16krát, což rozhodně nebyl špatný výsledek. Jednou z příčin neúspěchu byl zmiňován bídný vztah s trenérem Guardiolou.

Dalším důvodem byl také Lionel Messi. Marc Ingla, někdejší viceprezident barcelonského klubu pro marketing a média uvedl, proč se Ibrahimović během působení mezi azulgranas necítil úplně ideálně.

„Švéd je doslova zvíře, mašina, stroj. Jenže byl po boku další mašiny, trochu menší (smích). Byl příliš statický a Messi potřeboval víc prostoru. Zlatan ho zabral příliš mnoho. Z toho důvodu mezi nimi docházelo k tření.“

Podle jeho názoru ale Messi určitě v Barceloně zůstane ještě dlouhou dobu. „Myslím, že prodlouží smlouvu. Jednání probíhají. V Barceloně je moc spokojený a domnívám se, že v Katalánsku ukončí svoji fotbalovou kariéru.“


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
romco - 13.02. Odpovědět

Ibrahimovič nestíhal tempo La ligy. Pamatám si to obdobie veľmi dobre, Messi mu dokonca veľkoryso nechal penaltu v Zaragoze. Čiže nemyslím si, že by medzi nimi bol problém. Problém nastal, keď Guardiola namiesto neho staval v životnej forme hrajúceho Bojana. U Ibru končili všetky akcie, ešte sa ani nestihol obzrieť a už mu zobrali loptu. Dobre spravil, že odišiel.

romco
COKO - 13.02. Odpovědět

Problém mezi Messim a Ibrou určitě nebyl a naopak si myslím, že Ibra Messiho respektuje, to by pro něj jinak nehlasoval vždy ve ZM. Viděl jsem i nějaké video, které ukazovalo reakce různých lidí při Messiho nejlepších akcích a Ibrova reakce z lavičky a uznaně kroutil hlavou mluví za vše...

COKO
Kadim - 13.02. Odpovědět

"Nemám tolik Zlatých míčů, ale taky nepotřebuju stoličku, abych si koupil Snickers v automatu." Z.I.

Kadim

Messi chtel hrat CF a Ibra nechtel jit na kridlo jako to udelal Henry. Je to jednoduche. A proto Ibra nema rad Guardiolu protoze ten to techtel oduvodnit mu, proc ho nedava na CF.

BeckhamKakaZidane

99% problému byl Guardiloa Smajlík 7

MUFC_RedArmy
Kadim - 13.02. Odpovědět

Jako vždy a všude...

Kadim
COKO - 13.02. Odpovědět

Karim: Smajlík 2 vždyť to jsou hlášky které vypouští každý den. Jako třeba to co umí John Carew s míčem já umím s pomerančem atd. Jak píšu, problém nebyl Messi, ale Pep

COKO
COKO - 13.02. Odpovědět

Beckham: nemyslím si, že to bude tak jak se to všude píše - jakože Messi chtěl tak to tak bylo. Když přišel Suarez tak Messi automaticky šel na pravý kraj, občas se se Suarezem střídali první sezonu.

COKO
Kadim - 14.02. Odpovědět

Coko, dyť já vim...

Kadim
Kadim - 13.02. Odpovědět

Yayx! To už tu dlouho nebylo. Zlatan > Messi. Smajlík 17

Kadim
COKO - 13.02. Odpovědět

Nech už toho Smajlík 2

COKO
Kadim - 13.02. Odpovědět

Smajlík 2

Kadim
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články